Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кавер подивилися вже 13 тисяч разів.

Гуцульська співачка Баба Доцька зняла пародію на кліп блогерки Jerry Heil "Охрана, отмєна". Відео з'явилося на офіційній сторінці гуцульської співачки в YouTube.

"Життє – то не проста штука. Ніколи не знаєш, хто стане на заваді твоєму щістю. Любіт один другого", – йдеться у підписі до відео.

Зазначимо, що пародія на момент написання новини набрала понад 13 тисяч переглядів. Відео було опубліковане 5 червня. Натомість оригінал інтернет-хіта вже подивилися понад 5 млн разів.

"Охрана отмєна!" – ці слова тепер можна почути не лише від касирів, а буквально з кожного кута. Звичайна дівчина з Василькова, яка написала цей хіт, вмить стала суперпопулярною. Та, виявляється, цієї пісні могло й не бути, якби не одне лихо, яке спіткало дівчину. Що саме? Та яким був шлях зірки інтернету до слави – дивіться в інтерв'ю "Сніданку з 1+1":

ВідеоJerry Heil розповіла, що стало поштовхом до написання своїх пісень

«Охрана отмєна!» - ці слова тепер можна почути не лише від касирів, а буквально з кожного кута! Пісня з такою назвою набрала близько 2,5 мільонів переглядів у YouTube. А звичайна дівчина з Василькова, яка написала цей хіт, вмить стала суперпопулярною. Та, виявляється, цієї пісні могло й не бути, якби не одне лихо, яке спіткало дівчину. Що саме? Та яким був шлях зірки інтернету до слави? Дивіться.

Jerry Heil розповіла, що стало поштовхом до написання своїх пісень

Jerry Heil також поділилася зі "Сніданком з 1+1" спогадами з дитинства, розповіла, як стала сироїдкою та виконала свій хіт наживо:

ВідеоJerry Heil - #ОХРАНА_ОТМЄНА – наживо у "Сніданку з 1+1"

«Охрана,отмєна!» - ці слова тепер можна почути не лише від касирів, а буквально з кожного кута! Пісня з такою назвою набрала близько 2,5 мільонів переглядів у YouTube. А звичайна дівчина з Василькова, яка написала цей хіт, вмить стала суперпопулярною. Jerry Heil поділилася спогадами з дитинства, розповіла, як стала сироїдкою та виконала свій хіт наживо у "Сніданку з 1+1".    

Jerry Heil - #ОХРАНА_ОТМЄНА – наживо у "Сніданку з 1+1"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції