Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гурт "АНТИТІЛА" анонсував перший стадіонний тур

Музиканти готували цю подію майже 2 роки.

Український гурт "Антитіла", які нещодавно випустили кліп на пісню LEGO з Володимиром Зеленським, зібрались у стадіонний тур Hello, присвячений новому альбому та десятиріччю групи.

Анонсом важливої події музиканти поділилися на офіційних сторінках та у соціальних мережах. Вони опублікували відео, яке передало настрій майбутніх стадіонних концертів.

"Перший стадіонний тур в підтримку нового альбому Hello! Півтора роки підготовки, ексклюзивна сцена, світло, режисерські фантазії і шоу здивують! Пісні, які вже полюбились мільйонам прихильників по всій країні та за її межами, вперше прозвучать на стадіонах", - так підписали ролик музиканти.

Також повідомляється, що гурт заспіває разом із десятками тисяч рідних по духу людей.

"На вас чекатиме найбільша за всю історію гурту розширена музична програма, під теплим літнім небом у супроводі яскравого шоу, в якій прозвучать найкращі композиції зі всіх попередніх платівок, "ТДМЄ" і "Лови момент" обов’язково, а також, вперше, абсолютно нові пісні із нового альбому Hello, в якому притримуємо ще декілька потужних хітів", - зазначили артисти.

Зазначимо, що перший концерт в рамках стадіонного туру Hello відбудеться 25 травня 2019 року на Арена Львів. Також, гурт анонсував концерти у Харкові 7.06, Полтаві 15.06 та Одесі 24.08 на День Незалежності України.

Завершиться турове live-шоу 17 листопада у столиці в Палаці Спорту. В основі програми будуть музичні композиції з шостого альбому Hello, який вийде у лютому наступного року, а також найкращі хіти за весь час існування групи. Квитки вже у продажу.

Нагадаємо, нещодавно гурт "АНТИТІЛА" зачарували Карпатами та показали знищення Землі у кліпі на пісню "Лови момент".

Залиште свій коментар

Вибір редакції