Гурт "Антитіла" зібрав свій перший стадіон

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Музиканти представили концертне шоу Hello, зібравши прихильників на стадіоні "Арена Львів".

Популярний український гурт "Антитіла", який здивував вибором зіркового гостя свого туру, у суботу, 25 травня, представив перше концертне шоу туру Hello, зібравши на стадіоні "Арена Львів" близько двадцяти тисяч прихильників. 

Антитіла_1
прес-служба гурту "Антитіла"

Підготовка до стадіонного туру тривала майже два роки, адже після фінального концерту попереднього туру "Сонце" музиканти одразу почали планувати, а згодом і активно втілювати в життя ідею стадіонного туру. Тепер можна впевнено сказати, що їм вдалося здивувати своїх прихильників.

Концертне шоу Hello, режисерами якого виступили "Антитіла" та Анна Обоянська - це новий формат концертів гурту, що вже вразив львів‘ян масштабами сценічної конструкції, розмірами екранів, кількістю світлового обладнання. Незмінними залишилися пісні, якісний живий звук, енергетика музикантів, а також відверті слова фронтмена Тараса Тополі зі сцени.

Антитіла_2
прес-служба гурту "Антитіла"

Фанати гурту отримали якісне live-show з візуальними та графічними ефектами, що повністю занурювали в атмосферу пісень, окрім того музиканти провели візуальний тур 10-річною історією групи. Завдяки технічному партнеру туру, компанії PR Music, "Антитіла" перші в Україні презентували на концерті найсучасніше звукове та світлове обладнання, яке посідає позицію лідера в світі у своєму сегменті.

Антитіла_3
прес-служба гурту "Антитіла"

Концертну програму вечора відкрили спеціальні музичні гості - відомий рок гурт з Польщі CHEMIA та талановитий український артист MELOVIN.

Антитіла_7
прес-служба гурту "Антитіла"
CHEMIA
Антитіла_6
прес-служба гурту "Антитіла"
MELOVIN.

На сцені музиканти радували шанувальників своїми піснями близько двох з половиною годин, які презентували новий альбом Hello. Окрім вже відомих хітів TDME, "Вірила", "Лови момент", LEGO, гурт виконав й  інші пісні з нової платівки, а також зіграв хіти з попередніх альбомів.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Вадим (@_varakuta)

"Історична для нас подія. Це табуни мурах по тілу від стадіонного хору, коли разом з тобою, і часто замість тебе, люди співають пісні. Це неймовірне усвідомлення того, що для цих десятків тисяч людей наша музика має значення і займає важливе місце у житті. Я бачив дуже багато родин із малечею на трибунах, я бачив дітей і підлітків, які співали слова всіх пісень. А ще половину концерту і фан-зона, і трибуни шалено танцювали і стрибали. Іноді я навіть переживав за безпеку", - зауважив фронтмен гурту Тарас Тополя.

Антитіла_4
прес-служба гурту "Антитіла"

Також музикант розповів, що концерт був під загрозою зриву через матч збірної України.

"Нюанс ще й  в тому, що сам концерт на "Арена Львів"  був під загрозою зриву, ми про це не говорили, але дехто вважав, що спорт і футбольний матч на новому газоні стадіону важливіший за музику. Але, на щастя, все вдалося владнати, і ми змогли відстояти концерт, хоча й пішли на обмеження щодо половини стадіону, мінімізувавши загрози для газону і майбутнього матчу збірної України. В результаті все відбулося, і ми ще раз переконалися, що для тисяч людей "Антитіла" - більше ніж музика"- поділився враженнями Тополя. 

Антитіла
instagram.com/antytila_official

Зауважимо, стадіонний тур у підтримку альбому Hello відбудеться у п’яти містах України. Відчути атмосферу концертного шоу зовсім скоро зможуть глядачі інших міст: 7 червня у Харкові, 15 червня у Полтаві, на День Незалежності в Одесі та 17 листопада у Києві.

Нагадаємо, соліст гурту "Антитіла" Тарас Тополя став молодіжним послом ООН.

Залиште свій коментар

Вибір редакції