Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гурт "Бумбокс" готує "Таємний код" на легендарній студії у Провансі

Музиканти записують новий альбом на студії La Fabrique.

Український гурт "Бумбокс", який нещодавно разом із гуртом O.Torvald випустила спільний кліп, наразі записує новий альбом.

Альбом під назвою "Таємний Код" музиканти вирішили підготувати на знаменитій французькій студії La Fabrique у Сен Ремі де Прованс під керівництвом саундпродюсера Ерве Ле Гіля, який здобув світову популярність працюючи з Foals, Morrissey, Nick Cave, Radiohead, Rammstein. 

Бумбокс_2

"Бумбокс" працює в La Fabrique над кількома піснями які поки не мають офіційних назв. Відомо тільки, що в одній з пісень, "Бумбокс" з дозволу Саші Кольцової, вокалістки й автора текстів гурту "Крихiтка", використовують фрагмент пісні "Ангела як я".

Бумбокс_1

"Я ніколи не записувався в студіях, які накопичують матеріал з урахуванням накопичення холів. Тобто тут на кожному кроці стоять мікрофони - в кімнатах, на сходах, всюди. Коли ти граєш, вони записують все, навіть найменші відгомони звуку. І весь цей шум йде в запис. Це дуже незвично, але як звучить запис. Сподіваюся, скоро ви зможете оцінити результат. Зараз ми працюємо над двома піснями і сподіваємося до від'їзду закінчити третю. Але в альбомі не може бути трьох пісень або чотирьох пісень. Так що думаю, ми ще повернемося в La Fabrique", - заявив лідер гурту Андрій Хливнюк.

Бумбокс_3

Нагадаємо, нещодавно гурт "Бумбокс" разом із лос-анджелеським гуртом з українським корінням The Gitas, випустили сингл “Тримай мене”, який увійде в альбом “Таємний Код” і який можна вважати "прологом" нового альбому.

Залиште свій коментар

Вибір редакції