Гурт "Бумбокс" представив трек про голого короля, який Хливнюк писав півроку

Композиція увійшла до однойменного міні-альбому гурту.

Колектив "Бумбокс" представив нову композицію "Голий король".

За словами фронтмена гурту Андрія Хливнюка, цей трек дався йому не надто легко. Загалом музикант працював над ним півроку.

"Голий Король" – пісня, над якою я працював півроку, попри те, що треки з останніх двох EP писалися легко.  Для "Короля" мені складно було підібрати правильні слова, завершити її композиційно. У пісні, як і у платівки, простий посил - всі ми королі, і всі ми - голі. Не треба шукати месію, ніхто за нас не вирішить наші проблеми, подолати їх можна лише разом. Перші чернетки пісні з'явилися років зо два тому, мене наштовхнуло на її створення багато стилістично схожих між собою пісень початку двадцятого століття, коли блюз тільки зароджувався", - розповів про створення "Голого короля" Хливнюк.

Нова пісня гурту "Бумбокс"_1

Пісня є другим синглом з однойменного міні-альбому, в березні "Бумбокс" випустили пісню і відео "Колишня". До EP увійшло шість пісень: "Колишня", "Голий Король", "Болельщик", "Сталеві квіти", "Вечір в Ріо" - пісня, записана разом з O.Torvald і акустична версія пісні "Люди" як бонус-трек.

Реліз міні-альбому "Голий Король" відбудеться в серпні 2017 року. EP буде доступний на компакт-дисках, касетах, вінілі та у цифровому вигляді.

Нова пісня гурту "Бумбокс"_2

Сьомого вересня концертом в Чернівцях "Бумбокс" відкривають тур "Голий Король", перша частина якого охопить двадцять одне місто в Україні, три міста в Польщі та вісім міст в США і Канаді.

Залиште свій коментар