Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гурт DZIDZIO в оновленому складі записав пісню про людину напідпитку

Колектив представив трек "Птахоподібна".

Гурт DZIDZIO, який взяв до свого складу колишнього музиканта Ірини Білик Ореста Галицького, представив нову композицію "Птахоподібна".

Вперше уривок треку був представлений у DZIDZIOFILM під назвою "Павук (без цензури)", застільна пісня настільки сподобалась прихильникам, що вони почали вимагати випустити повну версію "Птахоподібної" і Дзідзьо виконав їхнє бажання.

"На кожній забаві хтось завжди напивається і стає птахоподібним. Згадайте той момент, коли ви не планували напитися, а сталося як завжди. Алкоголь взяв вас так, як ніколи! Може ви й не хотіли, бо ви ж культурна, вихована особистість. Але у той момент, немає значення, яка у тебе освіта, з якої ти сім'ї, ти перетворюєшся у птахоподібну людину. Знайте міру!" - розповідає про новий сингл Дзідзьо.

Днями гурт DZIDZIO вже зняв кліп на нову музичну композицію, в якому кожен зможе впізнати себе під час святкування чи забави.

Нагадаємо, у березні стало відомо, що гурт DZIDZIO залишив гітарист Олег Турко "Лесик". В коментарі сайту ТСН.ua Дзідзьо пояснив, чому звільнив Лесика.

Відео Гурт DZIDZIO випустив нову пісню

Залиште свій коментар

Вибір редакції