Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гурт Freedom Jazz пояснив свою відмову від участі у "Євробаченні-2019"

Колектив у нацвідборі конкурсу посів другу сходинку.

Популярний гурт Freedom Jazz, який у нацвідборі на "Євробачення -2019" посів другу сходинку, повідомив причину своєї відмови представляти Україну у конкурсі, йдеться у "Світському житті".

Після відмови MARUV від участі у конкурсі у Тель-Авіві, оганізатори нацвідбору звернулися до гурту і запропонували йому представляти Україну.

Однак відмова дівчат була достатньо туманною, оскільки вони сказали, що це не на часі, що багато справ, але зараз пояснили чому, так вчинили.

"Ну все ж таки MARUV обрали люди. Це була її перемога. Це не наше місце. Якщо б ми перемогли у нацвідборі, ми б з радістю представили Україну у цьому конкурсі. Але не таким шляхом. Ми всі в один голос вирішили, що ні, ми не їдемо, тому що ми другі. Так нечесно", - заявили джазетки.

ВідеоЧому гурт "Freedom Jazz" відмовився від участі в Євробаченні

Загін не помітив втрати бійця: після тріумфу в Національному відборі на Євробачення гурт "Freedom Jazz" залишився в меншості, адже одна з дівчат пішла в декрет. Катерина Осадча поцікавилася причинами відмови "Freedom Jazz" від участі в Євробаченні. "Перемога MARUV – це не наша перемога", – відповідають відверто дівчата. Журба та Павліченко поділилися, коли збираються завагітніти.

Чому гурт "Freedom Jazz" відмовився від участі в Євробаченні

Також варто зазначити, що наразі у гурті залишилось дві вокалістки замість трьох. Анастасія, яка на 8 місяці виступала на нацвідборі таки пішла у декрет. Однак це не вперше, коли дівчина до останнього на сцені.

"Це вже вдруге. Свою минулу вагітність, вона також проводжала на сцені і одразу, майже за тиждень, відправилася до пологового. Минулого разу швидка стояла під залою виступу", - повідомили дівчата, зазначаючи, що вагітність у них в колективі, це як вірус.

"Це як вірус. Зазвичай Анастасія запускає цей вірус, а потім тільки попереджає, щоб ми не пили після неї із склянки", - пожартували вокалістки Freedom Jazz.

Залиште свій коментар

Вибір редакції