Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гурт Green Grey записав проникливий кавер на легендарний хіт ДДТ "Не стреляй"

Дует заспівав разом з Сергієм Кузіним.

Відомий український гурт Green Grey разом із музикантом, продюсером і радіоведучим Сергієм Кузіним записав кавер на легендарну пісню ДДТ "Не стреляй", йдеться у "Сніданку з 1+1".

Зауважимо, що права на виконання композиції подарував сам лідер ДДТ Юрій Шевчук. 

"Природно, від однієї пісні здавалося б мало що можна змінити, ми не політики, ми там не впливаємо на якісь глобальні процеси. Але не говорити теж не можна, тому це внутрішній посил і пісня Юрія Шевчука – у ній все сказано", - прокоментував учасник Green Grey Дмитро Муравицький (MURIK).

Піснею українські музиканти закликають агресорів закінчити війну.

"Просто сидите вдома, у вас там стільки веселого, вам так багато розповідають як все "зашибісь", сидіть і робіть собі "зашибісь", - сказав Сергій Кузін.

"Посил той, що краще повертатися додому, виховувати своїх дітей, займатися своїм домом, ніж їздити стріляти", - наголосив учасник Green Gray Андрій Яценко (DIEZEL).

До запису каверу долучились відомі українські музиканти джазу, блюзу, рок-н-ролу – Олег Аджикаєв, Ігор Закус, Ілля Швед та Олександр Муренко.  Пісня зазвучала інакше, проте сенс незмінний - "Не стріляй"!

Новий альбом гурту Green Grey вийде вже 4 листопада. І саме в цей день в одному з київських клубів відбудеться презентація повної аудіоверсії пісні.

Відео Green Grey записали кавер на пісню рок-гурту ДДТ

Залиште свій коментар

Вибір редакції