Гурт Green Grey записав проникливий кавер на легендарний хіт ДДТ "Не стреляй"

Дует заспівав разом з Сергієм Кузіним.

Відомий український гурт Green Grey разом із музикантом, продюсером і радіоведучим Сергієм Кузіним записав кавер на легендарну пісню ДДТ "Не стреляй", йдеться у "Сніданку з 1+1".

Зауважимо, що права на виконання композиції подарував сам лідер ДДТ Юрій Шевчук. 

"Природно, від однієї пісні здавалося б мало що можна змінити, ми не політики, ми там не впливаємо на якісь глобальні процеси. Але не говорити теж не можна, тому це внутрішній посил і пісня Юрія Шевчука – у ній все сказано", - прокоментував учасник Green Grey Дмитро Муравицький (MURIK).

Піснею українські музиканти закликають агресорів закінчити війну.

"Просто сидите вдома, у вас там стільки веселого, вам так багато розповідають як все "зашибісь", сидіть і робіть собі "зашибісь", - сказав Сергій Кузін.

"Посил той, що краще повертатися додому, виховувати своїх дітей, займатися своїм домом, ніж їздити стріляти", - наголосив учасник Green Gray Андрій Яценко (DIEZEL).

До запису каверу долучились відомі українські музиканти джазу, блюзу, рок-н-ролу – Олег Аджикаєв, Ігор Закус, Ілля Швед та Олександр Муренко.  Пісня зазвучала інакше, проте сенс незмінний - "Не стріляй"!

Новий альбом гурту Green Grey вийде вже 4 листопада. І саме в цей день в одному з київських клубів відбудеться презентація повної аудіоверсії пісні.

Green Grey записали кавер на пісню рок-гурту ДДТ

Разом із музикантом, продюсером і радіоведучим Сергієм Кузіним гурт Green Grey записав кавер на легендарну пісню ДДТ "Не стріляй". До запису каверу долучились відомі українські музиканти джазу, блюзу, рок-н-ролу – Олег Аджикаєв, Ігор Закус, Ілля Швед та Олександр Муренко. Піснею українські музиканти закликають агресорів закінчити війну.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: