Гурт KAZKA вперше за півтора року випустив нову пісню

Гурт KAZKA вперше за півтора року випустив нову пісню

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гурт KAZKA вперше за півтора року випустив нову пісню

Фото: instagram.com/kazka.band

Колектив представив сингл "М'ята".

Український гурт KAZKA після півторарічної перерви потішив прихильників випуском нової композиції "М'ята".

Робота була випущена у форматі NFT (невзаємозамінювані токени). Цей формат підкорює світ, і артисти не стоять осторонь.  

Місяць тому аукціонний дім Christie’s продав цифрову роботу Everydays: The First 5000 Days (точніше, її невзаємозамінюваний NFT-токен) художника Майка Вінкельманна, більш відомого як Beeple, за шалені 69 мільйонів доларів. Це не вдавалося навіть дебютанту ринку Ілону Маску, який не зміг продати свій NFT-токен. У підсумку Майк став одним із найдорожчих митців сучасності, а про NFT гучно заговорив увесь світ.

Готуючись до свого першого за півтора року сольного релізу "М’ята", гурт KAZKA підхопив цей світовий тренд і першим у Східній Європі створив сингл у NFT-форматі на платформі Proof-of-Love.com. І це — справжня революція в українському шоу-бізі.

"М'ята" — містично-романтичний трек, що малюватиме у вашій уяві яскравий казковий світ. 

Українські традиції із притаманною їм автентичною, трушною музикою. Тут і сопілки (Діма Мазуряка створив крутий грув), і дримба – класичний народний інструмент, що часто-густо звучить у треках бенду.

"Ця пісня – особлива. Вона про казкову дівчину та її першу закоханість, тож сподобається всім, незалежно від віку. Особливо напередодні літа, адже трек дуже свіжий, під нього можна розчинятися у танці та нових почуттях", - розповідає солістка гурту Саша Заріцька.

А вже незабаром ви побачите перевтілення Саші. У відео до пісні дівчина з’явиться в неочікуваному образі ельфа в компанії інших міфічних істот.

Нагадаємо, що тиждень тому cолістка KAZKA топлес захопила образом ельфійки. Юзери пишуть, що зірці дуже личить такий лук.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація