Гурт ONUKA випустив новий трек, слова якого взяв зі стіни покинутого будинку

Колектив записав пісню "Світанок".

Сьогодні, 4 лютого, відбулася прем'єра нової композиції гурту ONUKA "Світанок".

Пісня увійде до міні-альбому VIDLIK, реліз якого запланований на 8 лютого.

"Для цієї пісні відлік почався з кількох рядків, які були написані на стіні якогось покинутого будинку: "Холодні будинки в різних частинах міста переховують нас до весни. Байдуже, три кілометри між нами чи триста, аби не було війни", - розповіла про новий трек фронтвумен ONUKA Ната Жижченко.

За словами співачки, ці слова засіли у неї в голові. Згодом Жижченко з'ясувала, що автором рядків є київський стріт-арт художник Єжи Коноп'є.

"Ми зв'язалися, я попросила дозвіл використовувати його текст і ми з Євгеном Філатовим приступили до роботи над музикою. Композиція ідеально підійшла за концепцією до решти треків міні-альбому - в ній також закодований відлік, і почався він 21 листопада 2013-го. При цьому, Svitanok, мабуть, найбільш життєстверджуюча пісня на всьому EP, в ній є надія на краще", - сказала Ната.

ONUKA текст натхнення пісні
Нату Жижченко надихнув текст, написаний на стіні старого будинку

Міні-альбом ONUKA VIDLIK вже доступний для попереднього замовлення в iTunes. EP стане першим релізом нового лейблу, який ONUKA заснувала в січні 2016 року. Лейбл також отримав назву VIDLIK і буде випускати всі наступні платівки артиста.

До міні-альбому увійдуть чотири треки - два українською і два англійською мовою. Автором музики у всіх композиціях виступили засновники проекту Ната Жижченко та Євген Філатов.

У новому EP ONUKA продовжить розширювати музичні горизонти і поєднувати різні жанри. Крім бандури, сопілки, трембіти, тромбона, валторни, що стали вже традиційними для проекту, у нових композиціях будуть задіяні такі народні інструменти, як цимбали, ліра, бугай.

Палітра електронних звуків також зазнає змін - в аранжуваннях буде вперше використаний електромузичний інструмент терменвокс, який експерти називають одним з найскладніших у світі. Крім цього, у записі платівки взяв участь симфонічний оркестр Brevis.

Головним джерелом натхнення для матеріалу VIDLIK послужила Чорнобильська катастрофа та її вплив на життя України та навколишніх країн, що постраждали від аварії.

Нагадаємо, ONUKA презентувала кліп на англомовну версію нашумілого хіта "Місто". Група випустила композицію City і відео до неї.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: