Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гурт "Время и Стекло" розповів про свою першу українськомовну пісню

Дует представить трек з нового альбому на премії YUNA.

До YUNA-2019 залишається декілька днів, а зірки тим часом продовжують вести активну підготовку до церемонії.

В рамках спільного проекту сайту ТСН.uа і майбутньої музичної премії, ми оголошуємо наступних учасників концерту YUNA. На сцені палацу "Україна" виступлять номінанти премії у категорії "Найкраща поп-група" - "Время и Стекло".

Ми дізналися у колективу, коли в їхньому репертуарі з'являться пісні українською та англійською мовами і який номер вони готують на премію.

- Чи плануєте записати пісню англійською мовою?

Позитив: "Не просто плануємо, а вже записали. І ви почуєте цей трек зовсім скоро у нашому новому альбомі і на великому шоу VISLOVO 5 жовтня у Палаці Спорту".

- Які традиції є у вашій групі? Можливо, перед виходом на сцену?

Позитив: "Перед виходом на сцену ми збираємося всім колективом, обнімаємося, з'єднуємо руки – обмінюємося натхненням, енергією і даємо один одному напуття на класний виступ. Цей ритуал задає настрій усього концерту!"

Время и Стекло_1

- Коли чекати на новий кліп? На яку пісню?

Позитив: "На YUNA ми представимо нашу першу українськомовну пісню. Думаю, з цього треку можна зрозуміти, як група "Время и Стекло" змінюється. А відео презентуємо напередодні премії".

- Який номер готуєте для YUNA?

Надя: "Готуємо дуже гарний танцювальний номер, сексуальний, атмосферний і такий, що занурює в дію на сцені. Скажу, що в такому амплуа нас не бачили! Це буде справжній сюрприз".

- Як ставитеся до номінантів у вашій категорії?

Надя: "Я поважаю кожного з артистів-номінантів. Це наші колеги, з якими ми регулярно зустрічаємося на концертах і преміях. Цього року конкуренти у всіх номінаціях дуже сильні. І бути з ними в одному ряду – дуже приємно! Окремо хочу зазначити кількість номінацій у роботи "Глубоко...". Я щаслива, що у нас з Дімою стався дует – зустрічаючись щоразу, ми дякуємо один одному за ті емоції, які подарувала нам ця пісня. І вважаю, що всі наші перемоги будуть заслуженими".

Нагадаємо, що церемонія нагородження премією YUNA-2019 відбудеться в палаці "Україна" 22 березня о 19:30. Трансляцію глядачі зможуть побачити на каналі "1+1" - 29 березня. Крім того, сайт ТСН.uа вестиме пряму трансляцію з червоної доріжки церемонії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції