Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хамайко та Попов оголосили підсумки Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів

Зірки "Сніданку.Вихідний" стали ведучими "Погляду у майбутнє" в Одесі.

Цього понеділка в Одесі завершився фінал XVII Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу "Погляд у майбутнє", ведучими якого стали зірки каналу 1+1 Валентина Хамайко та Олександр Попов.

Конкурс відбувся в рамках Holiday Fashion Week-2016 та традиційно став майданчиком для дизайнерів-початківців, які мали змогу серйозно заявити про себе та одержати щасливий квиток у світ fashion-індустрії. 

Творчі пошуки фіналістів оцінювало компетентне журі, у складі якого відомі дизайнери: Олексій Залевський, Наталя Каменська, Саша Каневський, Артем Климчук, Олеся Кононова, Маша Рева, Іван Фролов. Голова журі Конкурсу – Лілія Пустовіт. Голова оргкомітету Конкурсу – Ірина Данилевська.

Для ведучої "Сніданку.Вихідний" Валентини Хамайко ця fashion-подія була особливою, адже вона знову опинилася на подіумі після довгої перерви у своїй модельній кар'єрі.

Хамайко і Попов конкурс дизайнерів_1
прес-служба каналу "1+1"

"Мені насправді сподобалося дуже багато колекцій юних дизайнерів. Колекції гідні, вони витримані та цілісні, я уважно дивилася на крій, відзначила цікаві рішення. Юні таланти вразили навіть метрів моди. Завдяки таким проектам молоді дизайнери стають відомі не тільки в Україні, а й починають знайомити зі своєю творчістю світ. Ми пишаємося, що можемо носити якісні трендові речі made in Ukraine. Останнім часом я особисто надаю перевагу українським брендам.", - розповідає Валентина Хамайко.

Олександр Попов коментує: "Всі молоді дизайнери великі молодці, практично все, що вони запропонували на конкурс, можна носити в повсякденному житті. А це, на мою думку, важливий критерій. Вважаю, що для журі було складно обрати найкращу колекцію. І, навіть якщо конкурсанти не отримали заповітну перемогу, вони мали змогу проявити себе, знайти партнерів, шанувальників, а це, безумовно, приведе їх до успіху."

Хамайко і Попов конкурс дизайнерів_2
прес-служба каналу "1+1"

Валентина Хамайко та Олександр Попов також обрали для себе вбрання українських дизайнерів.

Валентина Хамайко була одягнена у сукню ніжно рожевого відтінку стилю 1960-х, що поєднувала у собі два полюси - Бриджит Бардо і Твіґґі від українського дизайнера Каті Сільченко (бренд The Coat by Katya Silchenko) колекції весна-літо 2016. А вибором Олександра Попова став класичний чорний костюм, піджак якого декорований принтом pied de poule темно бірюзового кольору від дизайнера Сержа Смоліна (бренд IDoL).

Хамайко і Попов конкурс дизайнерів_4
прес-служба каналу "1+1"

До участі у фіналі Конкурсу журі обрало 17 колекцій зі всієї України.

Хамайко і Попов конкурс дизайнерів_5
прес-служба каналу "1+1"

Ґран-прі отримала Віра Фатєєва з Києва. Вона як приз здобула грант для створення наступної колекції та можливість участі у проекті "Нові імена" в рамках  Ukrainian Fashion Week. Подарунок вже втретє буде надано відомою бізнес-леді, власницею Fairmont Grand Hotel Kyiv та засновницею благодійного фонду "Обираємо майбутнє разом" Єлизаветою Юрушевою.

Хамайко і Попов конкурс дизайнерів_6
прес-служба каналу "1+1"

Друга офіційна премія. Професійний подарунок від торговельної марки Braun – прасувальна система CareStyle 5. Другою частиною призу стане контракт на створення капсульної колекції для мережі магазинів ПАРА SOLO.

Переможець: Володимир Найдьонов (м. Керч, АР Крим)

Третя офіційна премія. Участь у Міжнародному конкурсі дизайнерів одягу Benext Fashion Design Contest, яку забезпечує оргкомітет Ukrainian Fashion Week.

Переможець: Ростислав Русинов (м. Хмельницький)

Спеціальний приз за найкреативнішу колекцію Конкурсу – культурно-освітня подорож до Парижа в рамках Програми "ART & MODE À PARIS" від  Studio Parisien des Arts et de la Mode (Паризької студії мистецтва та моди). Партнером цієї спеціальної премії виступає Parfum Büro (експерт високої парфумерії).

Переможець: Ростислав Русинов (м. Хмельницький)

Спеціальний приз за найякісніше втілення ідей (за високу якість пошиття колекції для Конкурсу) – професійне швейне обладнання від компанії SOFTORG, флагмана вітчизняного ринку промислового швейного обладнання.

Переможець: Наталя Трофімова (м. Київ)

Нагадаємо, що минулого року цей почесний конкурс провели ведучі "Сніданок з 1+1" Марина Леончук та Анатолій Анатоліч.

Хамайко і Попов конкурс дизайнерів_7
прес-служба каналу "1+1"

Саме Конкурс "Погляд у майбутнє" був стартовим майданчиком для вже відомих українських модельєрів, серед яких Олена Буреніна, Андре Тан, Наталя Каменська, Олеся Кононова, Володимир Подолян, Артем Климчук, Ксенія Шнайдер, Олександр Каневський, Олена Пржонська, Діна Линник, Яся Хоменко, Маша Рева, Іван Фролов, Жан Ґріцфельдт та інші відомі дизайнери.

Хамайко і Попов конкурс дизайнерів_8
прес-служба каналу "1+1"

"Погляд у майбутнє" вже 16 років відкриває нові імена та підтверджує переконливе майбутнє української моди. Участь у Конкурсі дає шанс молодим дизайнерам продемонструвати свій творчий потенціал фахівцям та шанувальникам моди, привернути увагу засобів масової інформації, отримати фінансову підтримку інвесторів та можливість співпраці з відомими дизайнерами і брендами – тобто створити своє майбутнє.

Залиште свій коментар

Вибір редакції