Ані Лорак і Шуфрич прийшли на Бондарчука

У Києві презентували скандальний фільм Федора Бондарчука "Залюднений острів. Сутичка".

Залюднений острів. Сутичка
svitske.tv
Ані Лорак не пропустила прем'єру
23 квітня у кінотеатрі "Україна" відбулась українська прем'єра фільму "Залюднений острів. Сутичка". Представляли фільм українським глядачам режисер-постановник Федір Бондарчук, продюсер Олександр Роднянський, актор Олексій Серебряков, автори сценарію Марина і Сергій Дяченки.

"Сподіваюся, в "Залюдненому острові" нам вдалося створити нового молодого героя, якого давно не знало російське кіно. Це одна з надзадач нашого фільму. Будь-яка людина в 20 років - бунтар за вдачею. І якщо це ще підігрівається любов'ю, і ситуацією, в якій твою любов у тебе віднімають, якщо при цьому поряд з тобою людина — друг, який живе за абсолютно іншими правилами, і ти намагаєшся змінити його, якщо все довкола опирається твоєму сутність, то 20 років твої — бунтарські. І якщо у тобі є сила протистояти або сила змінити цей світ, то в 20 років цей бунтарський дух виходить назовні, і тоді відбувається те, що сталося з Максимом".

Прем'єру відвідали Олександр Богуцький, Олександр Пономарьов, Ірина Геращенко, Сергій Поярков, Петро порошенко, Нестор Шуфрич, Ольга Герасимюк, Євгенія Губська, Ірина Бережна, Ані Лорак.

Читайте також:

Бондарчук розтанцювався на концерті Гоші Куценка

Головний герой "Залюдненого острова" в лікарні

Як Руслана, Шуфрич та Порошенко "Залюднений острів" дивились

В Україні закликають бойкотувати фільм Бондарчука "Залюднений острів"

Комуністи вимагають змінити продовження "Залюдненого острова"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: