Арманд Ассанте приїхав на Київський кінофестиваль

У Києві вікдрився перший Київський Міжнародний Кінофестиваль, президентом якого є Богдан Ступка.

29 травня у Києві відкрився перший Київський Міжнародний Кінофестиваль. Червоною доріжкою, яка була простелена біля Національного театру ім. І. Франка, крокували найвідоміші українські, російські, білоруські, грузинські, латвійські актори та режисери. Серед них британський режисер Пітр Грінуей. Зустрічав гостей президент фестивалю Богдан Ступка.

"Ми будемо дивитись хороші фільмі, які не зможемо побачити на екранах телебачення, - сказав Богдан Ступка. - Наш фестиваль - це гарний привід зібратись разом з тими актрами та режисерами, з якими давно не бачились. Для того, щоб фестиваль став справді відомим, треба років 5-8, і звісно ж необхідна матеріальна база".

Поки акторські длегації крокували червоною доріжкою, збоку стояв відомий голлівудський актор Арманд Ассанте, який зіграв головні ролі більше, ніж у сотні фільмах.
"Я люблю Київ, я сюди повернувся знову, - зізнався Ассенте ТСН.ua. - Я був тут на кінофестивалі "Молодість", на відкритті ресторану у Жені Тимошенко та Шона Карра, і вирішив приїхати ще раз. Дуже гарне місто зі своєю культурою та історією".
Арманд зізнався, що знає кілька російських снів, зокрема "Спасибо большое". А ми спробували навчити його кільком українським. Актор тепер може сказати "Скучаю за Києвом".

У конкурсній програмі участь візьмуть 35 стрічок із Швейцарії, Німеччини, Білорусі, Аргентини, Росії, Британії, Сербії та Латвії. У позаконкурсній програмі - фільми Такеши Кітано, Антона Корбайна, Стівена Содерберга, Барбари Лейбовіц і Євгенія Мітти. Очолює склад журі відомий польський режисер Кшиштоф Зануссі. Також серед членів журі українка Руслана Писанка, латвійський актор Івар Калниньш, російський кінорежисер Олександр Прошкін, грузинський аткор Леван Учанейшвілі та білоруська акторка Тетяна Бовкалова.

Розпочалось відкриття першого Київського Міжнародного Кінофестивалю врученням золотої медалі за культурні заслуги Пітеру Грінуею. У день відкриття він показав свій фільм "Рембрандт: Я звинувачую!".
"Я радий, що мені дозволили презентувати такий фільм на цьому фестивалі, - зізнався Пітер. - Я покажу вам не художній, а документальний фільм. Він про Рембрандта, який був досить складною людиною. Мій фільм розкриває його, як детектива".

До речі, українська акторка Ольга Сумська впевнена, що цей кінофестиваль, мов ліки від кризи. 
"Ми дійшли до самої кризи, треба від чогось відштовхуватись. Ось ми і відштовхуємось кінофестивалем", - пожартувала Ольга.

Відкриття першого Київського Міжнародного Кінофестиваль також відвідали Олексій Дєвєєв-Церковний, Микола Рудьковський, Фагот із гурту ТНМК, Остап Ступка та багато інших.

Фото Романа Кузьмяка, ТСН.ua

Читайте також:

Богдан Ступка став почесним громадянином Києва

У Нью-Йорку пройшла церемонія вручення "парфумерного Оскара"

"Біла стрічка" - найкращий фільм Каннського фестивалю

ВідеоПерший київський міжнародний кінофестиваль

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: