Білик намалювала годинник, Скрипка - сміття, а Кільчицька - цінності

Поліитики, співаки, телеведучі, дизайнери та бізнесмени демонстрували своє вміння малювати.

Телеведуча Тетяна Рамус представила масштабний авторський культурно-соціальний проект "Зверни увагу", який стане порадником і помічником для українців.

До проекту вже приєднались кращі фахівці в своїй сфері, а також представники українського шоу-бізнесу. Сама презентація "Зверни увагу" була побудована на акції, в якій українські знаменитості зі світу політики, культури і спорту, спільно з відомими художниками виражали своє ставлення до соціальних проблем за допомогою мистецтва.

Ті теми, на які вони хотіли б звернути загальну увагу, були втілені в їхніх картинах. Співачка Ірина Білик разом з художником Олександром Ройбурдом створили твір "Час, якого не вистачає на добрі справи". Олег Скрипка з Владиславом Шерешовським написали картину "Сміття скрізь", Ірена Кильчицька і Оксана Мась представили роботу "Усвідом цінності". Стела Захарова і Володимир Бовкун продемонстрували полотно "Любов поруч".

Окрему авторську роботу представила художниця Оксана Константиновська-Левченя "Зверні увагу! Депутат – слуга народу!". Презентацію проекту також підтримали: Влада Літовченко, Павло Зібров, Ірина Данилевська, Анжеліка Рудницька, політолог Дмитро Видрін, Дмитро Андрієвський, дизайнер Тарас Краскін і багато інших діячів світу бізнесу і політики.

Офіційну програму презентації проекту закінчував своїм живим виступом легендарний рок-гурт "ВВ".

Читайте також:

Бондарчук розтанцювався на концерті Гоші Куценка

Зірки у піжамах валялись на диванах

SONIQUE влаштувала космічну вечірку у Києві

Рудьковський запросив телевізійників на танець

ВідеоЗнаменитості демонстрували свої малюнки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: