Бондарчук розтанцювався на концерті Гоші Куценка

Федір Бондарчук після прем'єри гучного фільму "Залюднений острів" влаштував масштабну вечірку, куди прийшов весь бомонд.

На вечірці, присвяченій прем'єрі "Залюдненого острова"  іменитий режисер відривався на повну котушку з криками, танцями і алкоголем.

Федір, захоплений феноменальним успіхом, перебував в дивному настрої і підбивав всіх на тотальну веселість. Завжди інтелігентний Бондарчук скакав через дивани, стрибав, танцював, підспівував своєму улюбленому музиканту Гоші Куценку.

Світлана Бондарчук танцювала, а в перервах мило спілкувалася за столиком з колишнім чоловіком Крістіни Орбакайте - Русланом Байсаровим. Руслан Сулімович на пару з Федором Сергійовичем, забувши про вік, активно танцювали і співали пісні Віктора Цоя. Резо Гігінєшвілі, який з дня на день стане чоловіком Анастасії Міхалкової, з'явився на вечірці без своєї коханої, і весело відпочивав в компанії прекрасних пані.

Прем’єра "Залюднений острів. Сутичка"
Life.ru
Бондарчук розтанцювався на концерті у Гоши Куценка
Після неабиякої кількості напоїв, Резо підмінив барабанщика групи Куценко, і сам сів за інструмент. Незабаром до компанії приєднався і Костянтин Крюков, який був без своєї супутниці. Була помічена на святі життя і дочка екс-президента Бориса Єльцина Тетяна Дяченко. Навіть вона, завжди така інтелігентна, піддалася загальній атмосфері і пританцьовувала в такт музиці.

На прем'єру гучного "Залюдненого острову" прийшов мало не весь бомонд. Знаменита актриса Інгеборга Дапкунайте, режисер і беззмінний член журі КВН Юлій Гусман, мільярдер Михайло Прохоров - кого лише не було цього вечора в залі.
"Федір - геній! Я дуже дуже задоволений!" - ділився враженнями Філіпп Киркоров.

Юлій Гусман, який явно перебував у піднесеному настрої, завзято вмовляв Тетяну Лазареву і Михайла Шаца на продовження банкету, а потім і зовсім почав кокетувати з телеведучою.
"Танечка, не проходьте повз, - перегороджуючи дорогу, умовляв кінорежисер. - Може, сядеш мені на коліна? Я просто зачарований тобою, Таня!".

Читайте також:

Федір Бондарчук вступив в Єдину Росію

Ксенія Собчак домагалася Федора Бондарчука

Федора Бондарчука діймають кредитори
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: