Діма Білан одружиться в спортивному костюмі

Протягом двох днів у палаці "Україна" проходили зйомки телевізійного проекту "Вечірній квартал". В гостях у "кварталівців" побував гурт "ВІА Гра", "Дискотека Аварія", Святослав Вакарчук, Діма Білан.

10 та 11 березня в палаці "Україна" проходили зйомки телепроекту "Вечірній квартал". В перший день зйомок окрім,  "ВІА Гри", "Дискотеки Аварії" та Святослава Вакарчука, гостем програми став столичний мер Леонід Черновецький. Леонід Михайлович вийшов на сцену та почав прозповідати анекдоти. Але... заплутався у них. Черновецький вирішив показати себе з іншої сторони і почав співати. Щоправда перша спроба була рід фанеру. Почувши та побачивши це, глядачі почали покидати зал, тому Черновецькому довелось співати акапельно. Він заспівав шматочок із пісні "Рідна мати моя" та композиції Висоцького. Київський мер так захопився, що аж не хотів йти зі сцени, "кварталівцям" довелося ввічливо просити його спуститись в зал.

Наступного дня, 11 березня, в гостях у "Вечірнього кварталу" були Ані Лорак, Діма Білан та Валерій Леонтьєв. А в залі, серед глядачів - Юрій Луценко, який не пропускає жодного запису "кварталу" та Нестор Шуфрич з дітьми. "Золота рибка" Яна Клочкова за кулісами позувала фотографом у позі "Лістівки".

Валерій Леонт’єв, Вечірній квартал
ТСН.ua
Валерій Леонтьєв хоче на відпочинок
Першою із запрошених селебретіз на сцені з'явилась Ані Лорак. Після чого до неї приєднався Діма Білан. "Я теж скоро одружують", - заявив співак. А "кварталівці", які не могли пропустити унікальної можливості пригадати "Євробачення-2008" почали жартувати:
"У Білана був Плющенко, і скрипач, а у Ані Лорак лише Кіркоров. А він, як відомо, ні на скрипці, ні на ковзанах". Також учасники "95-го квраталу" зазначили, що Діма Білан, справжнє ім'я якого Вітя Бєлан взяв неправильний псевдонім. "Діми йдуть і приходять, а Вови в Росії залишаються назавжди", - пожартувала учасниця "Кварталу" Олена Кравець.

До речі, до Києва Білан приїхав зі своїм мікрофоном золотого кольору.
"Мікрофон, не позолочений, і не золотий, - зізнався Білан. - Щоправда, чекав його довго. Замовляв за кордоном. Мікрофон сам по собі не дешевий, але і не дорогий. Коштує не більше 4 тисяч".

Щодо весілля співака із моделлю Оленою Кулецькою, то на запитання київської преси, як готується співак до цієї події, Білан пожартував: "Купив собі спортивний костюм на весілля". Більше нічого розповідати не захотів, зізнався, що хворий.

У фінальній частині концерту на сцені з'явився Валерій Леонтьєв. Співак розповів, що хоче на відпочинок та збирається на День народження до Алли Пугачової.

Фото Ярослава Мінтуса, ТСН.ua

Читайте також:

Білан купив обручку за 40 тисяч євро

Черновецький випускає "душевний" сольник "Попурі 80-х"

Ані Лорак в Америці гуляла з Кіркоровим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: