До Пономарьова на мафіозну вечірку прийшли Білик та Повалій

Олександр Пономарьов вирішив відсвяткувати свій 36-й день народження в стилі мафіозі.

День народження Олександра Пономарьова
ТСН.ua
Оригінальний солодкий подарунок гостям від Пономарьова
9 серпня в столичному ресторані "Данте" відбулася зустріч глав мафіозних сімей. Головним ініціатором був Дон Пономарьов (Олександр Пономарьов), який зібрав всіх з метою відзначити свій 36-й день народження. На місце подій Дон Пономарьов прибув на Buick'u 30-х років.

Гості, які пройшли аудієнцію у шановного Дона Пономарьова могли зайняти себе грою в покер. Не дивлячись на заборону ігрового бізнесу з валюти приймалися лише "панобакси".

З глав мафіозних сімей були Олександр Асаулюк, Лілія Подкопаєва, Сергій Єрмаков, Таїсія Повалій і Ігор Ліхута, Остап Ступка з дружиною, Наталія Валевська, Ірина Білик з Дмитром Дікусаром, Василь Бондарчук, Олександр Богуцький, Володимир Вірчіс, Андрій Задорожний, Юрій Фальоса, Дмитро Клімашенко, Влад Ряшин та інші.

День народження Олександра Пономарьова
ТСН.ua
Білик з друзями дотрималась дрес-коду
Цього вечора іменинник отримав багато різних подарунків, але найнепередбачуванішим для Олександра було музичне привітання його дружини Вікторії за участю двох протеже продюсерського центру "З ранку до ночі" - Tori Joy і Іри Пойзен. А так само порадувала дочка Олександра – Євгенія, яка виконала пісню "Любиш ти мене, чи не любиш". Перед знаменним днем Дон Пономарьов отримав перший дарунок від своєї дружини Вікторії, яка організувала виїзд на природу з наметами. При чому для Олександра це був сюрприз, про який він не підозрював.

Окрім музичних поздоровлень виступив балет "Foresight" під пісню іменинника "Я не такий". Не обійшлося і без подарунку для гостей від винуватця торжества, який продемонстрував демо-версію кліпу на нову пісню "Do You Want It", режисером і оператором, якого стала пара Пономарьових.

Гостей пригощали європейською кухнею, а оскільки в 30-х роках був сухий закон, міцні напої подавали в чашках. Кульмінацією вечора став урочистий торт прикрашений валютою.

Читайте також:

Пономарьови мало не спалили ресторан

Пономарьов став "Найталановитішим співаком України"

Пономарьов зняв красивих дівчат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: