Джесіка Альба прийшла на прем'єру у спокусливій сукні

У Нью-Йорку відбулась прем'єра фільму "Знайомство з Факерами-2". Джесіка Альба, Роберт Де Ніро, Бен Стіллер, Дастін Хоффман представили фільм.

У Нью-Йорку відбулася прем'єра комедії "Знайомство з Факерами 2". Фільм на суд публіки представили Роберт Де Ніро, Джесіка Альба, Бен Стіллер, Дастін Хоффман і інші актори, що знялися в картині.

Нагадаємо, що "епопея" про протистояння Грега (він же - Гейлорд) Факера з його тестем Джеком триває вже багато років. Його першою частиною стала комедія "Знайомство з батьками", що вийшла в далекому 2000-му році. Продовження - "Знайомство з Факерами" - з'явилося в 2004-му. Бен Стіллер, що зіграв Грега, розповів:

"Взагалі-то, я думаю, що час, який минув з моменту виходу "Знайомства з Факерами", пішов нам на користь. Глядачі можуть побачити розвиток характерів героїв. Так, ми сподіваємося, що коли потрапимо в будинки престарілих, ми зможемо розповісти ще одну, зовсім іншу історію".

Роберт Де Ніро нахвалював свого партнера Бена Стіллера, але при цьому не забував про жарти:

"Бен справжній професіонал. Він приголомшливий. Я йому подобаюся... І взагалі-то, мені подобається будь-хто, кому подобаюся я".

Тері Поло ж сказала, що зйомки продовження відбувалися в дуже дружній, майже родинній атмосфері - "наче ти прийшов додому після довгої відсутності".

Джесіка Альба з'явилася на прем'єрі в білій сукні Valentino Couture. Вона приїхала на автомобілі із написом: "На шляху на прем'єру "Знайомства з Факерами 2".

Читайте також:

Джесіка Альба позує оголеною заради грошей

Джесіку Альбу засікли на вандалізмі

Джесіка Альба ставить доньку на ноги

У Нью-Йорку відбулася прем'єра "Знайомства з Факерами 2"

У Нью-Йорку  відбулася  прем'єра  "Знайомства з Факерами 2"

Повʼязані теми:

Наступна публікація