Джесіка Альба прийшла на прем'єру у спокусливій сукні

У Нью-Йорку відбулась прем'єра фільму "Знайомство з Факерами-2". Джесіка Альба, Роберт Де Ніро, Бен Стіллер, Дастін Хоффман представили фільм.

У Нью-Йорку відбулася прем'єра комедії "Знайомство з Факерами 2". Фільм на суд публіки представили Роберт Де Ніро, Джесіка Альба, Бен Стіллер, Дастін Хоффман і інші актори, що знялися в картині.

Нагадаємо, що "епопея" про протистояння Грега (він же - Гейлорд) Факера з його тестем Джеком триває вже багато років. Його першою частиною стала комедія "Знайомство з батьками", що вийшла в далекому 2000-му році. Продовження - "Знайомство з Факерами" - з'явилося в 2004-му. Бен Стіллер, що зіграв Грега, розповів:

"Взагалі-то, я думаю, що час, який минув з моменту виходу "Знайомства з Факерами", пішов нам на користь. Глядачі можуть побачити розвиток характерів героїв. Так, ми сподіваємося, що коли потрапимо в будинки престарілих, ми зможемо розповісти ще одну, зовсім іншу історію".

Роберт Де Ніро нахвалював свого партнера Бена Стіллера, але при цьому не забував про жарти:

"Бен справжній професіонал. Він приголомшливий. Я йому подобаюся... І взагалі-то, мені подобається будь-хто, кому подобаюся я".

Тері Поло ж сказала, що зйомки продовження відбувалися в дуже дружній, майже родинній атмосфері - "наче ти прийшов додому після довгої відсутності".

Джесіка Альба з'явилася на прем'єрі в білій сукні Valentino Couture. Вона приїхала на автомобілі із написом: "На шляху на прем'єру "Знайомства з Факерами 2".

Читайте також:

Джесіка Альба позує оголеною заради грошей

Джесіку Альбу засікли на вандалізмі

Джесіка Альба ставить доньку на ноги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: