Джолі та Обама отримали "Золоті соски"

Третій рік поспіль видання Babytalk вручає власну премію Golden Pacifier Awards персонам, які на власному прикладі показують любов до дітей і турботу про них.

Премію "Золоті соски" отримали зіркові батьки. Анджеліна Джолі увійшла до списку кращих матерів завдяки появі на обкладинці журналу W. На думку редакції видання, актриса наочно довела, що годувати дітей грудьми не лише корисно, але й красиво.

Головний приз отримав Барак Обама. Babytalk оцінив те, що президент повторно запустив програму страхування дітей від хвороб. Обама також пообіцяв, що під час своєї роботи в Білому домі зробить все для розвитку і поширення високошвидкісного доступу до Інтернету.

"Недопустимо, що зараз США знаходяться на п'ятнадцятому місці в світі за поширенням широкосмугових мереж. У країні, яка винайшла Інтернет, кожна дитина повинна мати можливість вийти в мережу", — заявив президент.

Обама обіцяє зробити все для розширення доступу до Інтернету, у тому числі в школах і лікарнях. Також в топ Babytalk увійшла співачка M.i.a. Дівчина за кілька днів до пологів змогла прекрасно виступити на церемонії "Греммі". Тим самим співачка на власному прикладі довела, що вагітність - природний процес, який в принципі не порушує звичний ритм життя. Аналогічну премію отримала губернатор штату Аляска Сара Пейлін.

Після чотирьох місяців після пологів політик активно брала участь в передвиборчій кампанії президентської гонки. Журнал не обійшов увагою і одних з найдбайливіших батьків — Кеті Холмс і Тома Круза. Правда, вони отримали осуд за те, що малятко Сурі дуже довго не розлучалося з пляшечкою.

Сальма Хайєк удостоєна уваги за те, що встигає і за своєю дочкою доглядати і іншим дітям допомагати. Актриса отримала премію за розвінчання міфу про можливе схуднення під час годування грудьми.

"Єдина причина, за якої жінки втрачають вагу - це те, що вони недостатньо їдять і в той же час годують грудьми. Це негативно відбивається не лише на жіночому здоров'ї, але й самопочутті маляти", - публічно заявила Сальма.

Читайте також:

Білик намалювала годинник, Скрипка - сміття, а Кільчицька - цінності

Бондарчук розтанцювався на концерті Гоші Куценка

SONIQUE влаштувала космічну вечірку у Києві

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: