Фільм "Сутінки" залишив конкурентів без головних нагород MTV

На церемонії вручення кінонагород телеканалу MTV "Найкращим фільмом року" визнано фільм "Сутінки", а виконавців головних ролей - найкращими акторами.

Вампірська сага "Сутінки. Затьмарення" Девіда Слейда названа найкращим фільмом року на церемонії вручення кінонагород телеканалу MTV, при цьому виконавці головних ролей у цьому фільмі - Роберт Паттінсон і Крістен Стюарт - визнані телеаудиторією найкращими акторами; глядачі визнали також заслуги актриси Різ Візерспун, якій довелося двічі зніматися в кіно з Петтінсоном.

Романтичний трилер вже третій рік поспіль завойовує приз глядацьких симпатій, повністю позбавивши шоу інтриги кінозмагань. Переможці цього щорічного шоу називаються не професійним співтовариством, а аудиторією MTV, що відображає переваги молоді.

На MTV в неділю на головну нагороду - золоту статуетку у вигляді паперової склянки з попкорном - також претендували "Чорний лебідь" Даррена Аронофскі, "Соціальна мережа" Девіда Фінчера, "Початок" Крістофера Нолана, "Гаррі Поттер і дари смерті" Девіда Хеймана.

У телефонному та Інтернет-голосуванні, яке тривало навіть в останні хвилини перед оголошенням переможців, взяли участь близько 15 мільйонів телеглядачів.

У число номінантів MTV не потрапила історична драма Тома Хупера "Король каже!", яку американська кіноакадемія раніше назвала найкращим фільмом.

Найкращими акторами року, на думку телеаудиторії, стали виконавці головних ролей "Сутінків" - Роберт Паттінсон і Крістен Стюарт. Третій раз поспіль глядачі MTV визнають їх поза конкуренцією.

А поцілунок акторів у черговий раз був визнаний найяскравішим і еротичнішим в минулому кінематографічному році. Петтінсон при врученні нагороди від радості навіть гаряче поцілував одного з глядачів чоловічої статі.

Читайте також:

Крістен Стюарт і Паттінсон - найстильніша пара року

Роберт Паттінсон романтично повечеряв із Крістен Стюарт

Роберт Паттінсон зізнався, що зустрічається із Крістен Стюарт

Фільм "Сутінки" залишив конкурентів без головних нагород MTV

Фільм "Сутінки" залишив конкурентів без головних нагород MTV

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Стиль Крістен Стюарт
Наступна публікація