Фоззі із ТНМК у Києві презентував книгу "Ели воду из-под крана"

Учасник гурту ТНМК Фоззі у Києві презентував свій перший літературний проект "Ели воду из-под крана".

Фоззі
Фоззі презентував свою першу книгу
Книга Фоззі під назвою "Ели воду из-под крана" - збірка оповідань "генетично пов’язаних з Харковом та шаленими 90-ми".

Це не мемуари, до мемуарів ще далеко, це — белетристика. До збірки під назвою "Ели воду из-под крана" увійшло сім оповідань, робота над книжкою тривала рік.

"Більша частина цих історій з’явилась взимку, під час вигулу собаки, - пояснює автор. - Чому саме взимку? А тому, що в інші пори року тепліше і можна читати в телефоні спортивні новини (що саме по собі цікавіше за все) із інтернету, а взимку руки мерзнуть. А зайняти себе чимось потрібно. Історії потрохи склеювались в сценарні плани в телефоні. Коли вісім скелетів таких історій склеїлись (восьме оповідання мене попросили не писати всі чотири людини, яким я розповів його ідею, я так і зробив), настав найважчий момент…Робити було нічого, за вікном кафе було море, до концерту ще залишався цілий день і довелося починати…"

Фоззі
Телеведуча Настя Касілова прийшла на презентацію до Фоззі
Тим часом Фоззі вже встиг презентувати книгу в рідному Харкові. 26 травня він представив свій літературний доробок киянам. На презентації зібралось чимало людей, які із задоволенням послухали, як Фоззі розказав про книгу, побував у ролі діджея та почитав вголос свої оповідання.

Першими критиками оповідань ставали колеги по гурту.
"Група першою чула оповідання, - пригадує Фоззі. - Після гастролей, я заважав їм спати в мікроавтобусі, читав вголос. Поки що не було негативних відгуків, були поради. Якось ми грали концерт у Львові, а зранку був літак до Харкова. І ось о 5-й ранку я зібрав усіх, хто міг прийти, і почитав їм одне оповідання. Слухачі вирішили, що я не дотиснув, і що обов'язково треба розкрити тему конфлікту, я так і зробив".

А от своєму трирічному лабрадору Елеонорі Бест Голден Юкрейн, завдяки якій і були написані оповідання, Фоззі їх так і не читав.
"Вона і так знає, що я її люблю", - сказав музикант.

Фоззі
Фоззі побував в ролі діджея
На презентацію книги "Ели воду из-под крана" завітали друзі Фоззі, колеги, знайомі та просто шанувальники. Телеведуча Настя Касілова прийшла із квітами, режисер Віктор придувалов презентував - футболку із зображення Че Гевари. А справжні друзі, які знають про смаки Фоззі, принесли йому віскі.

Сам автор оповідань любить читати електорнні книжки.
"Перечитую одних, і тих самих авторів, -каже Фозз. - Люблю читати перед сном. Оповідання прочитав і ліг спати. З дитинства подобаються Джек Лондон, О'Генрі. Кожна історія на 5 балів".

До речі, презентації також відбудуться у Дніпродзержинську (30 травня), Дніпропетровську (30 травня), Донецьку (5 червня), Запоріжжі (6 червня), Одесі (11 червня).

Фото Юлії Глушенок, спеціально для ТСН.ua

Читайте також:

Фоззі з "ТНМК" написав збірку оповідань завдяки собаці

У Празі "ТНМК" пили пиво та знімали кліп

"Танки" присвятили пісню "Темно" пам'яті Пелиха


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: