Галкін подарував Пугачовій на день народження шикарну квартиру

Примадонна отримала у подарунок від свого коханого Максима Галкіна шикарний подарунок. Він презентував Аллі Борисівні - квартиру на Луб'янці.

15 квітня Алла Борисівна Пугачова відзначила свій 61-й день народження. Максим Галкін привітав співачку і подарував їй шикарний подарунок.

З нагоди свята зірка замовила ресторан-теплохід і відправилася на прогулянку по Москва-ріці, що обійшлася Аллі Борисівні у 46 тисяч рублів, без урахування бенкету. Але ці витрати - дріб'язок, в порівнянні з тим, що Примадонна отримала в подарунок від свого коханого Максима Галкіна.

Гуморист купив для Пугачової нову квартиру на Луб'янці, ремонт в якій вже майже закінчено. Хоча останнім часом ходили чутки, що в стосунках пари намітилася криза. Нібито, Максим з Аллою не поділили права на ім'я "Максим Галкін".

Як і передбачалося, Примадонна відзначила свій 61-й день народження без пишних урочистостей. На річкове рандеву були запрошені близько 40 гостей, серед яких - її музиканти і близькі друзі родини. З колег по сцені був тільки Ігор Ніколаєв з молодою дружиною.

Після річкової прогулянки Пугачова зібрала друзів на дачі свого близького друга в Одинцовському районі.

Читайте також:

У день народження Пугачова розказала про пластичні операції

Алла Пугачова і Максим Галкін вже півроку не разом

Максим Галкін будує шестиповерховий палац

Повʼязані теми:

Наступна публікація