Голі на "АртПолі"

На фестивалі "АртПоле", який цьогоріч проходив на Вінниччині, відбувся голий показ.

Голі дівчата і хлопці, прикриваючись клаптиками натуральних тканин, дефілювали на етно-фестивалі "АртПоле". Саме так виглядала презентація лінійки "сумно? одягу!", яка відбулась 18 липня, в останній день проведення фестивалю "АртПоле", який цьогоріч проходив на Вінниччині. 

Концепція показу цієї колекції вразила публіку, адже кожен мав вийти в одязі, зняти його і передати наступному. Сміливців, які готові були голяка ходити перед численною публікою, фото та відеокамерами виявилося небагато. Найсміливішою була дівчина Олена, яка відкрила "Голий показ".

Останніми вийшли дизайнер лінійки – Сашко Бо-Гі та відомий блогер Богдан Логвиненко.вони були одягнені лише у самі сумки.

Презентація лінійки сумно? одягу!
sumno.com
Олексій Альошкін та Сашко Лірник коментували "Голий показ"
"Ми хотіли показати людям, що одяг - це вторинне, в нас був не показ мод, а показ сміливих людей в одному і тому самому одязі, - розповів Богдан Логвиненко, учасник показу. - Вони виходили по п'ять разів, кривлялись, стрибали, пищали. Правда, з дівчатами була халепа - всі страшно хотіли на подіум, але як тільки дізнавалися, що треба оголятись - відмовлялись. Ми для них навіть знижку зробили - дозволили бути у трусиках. Купа людей погоджувалась, а потім просто не прийшла на показ. А в нас своїх моделей не було, ми тільки заряджали з дизайнером Сашком Бо-Гі людей тим, що самі вийдемо вже одразу без одягу".

Дійство коментував відомий казкар Сашко Лірник та скульптор Олексій Альошкін. На показі побавало близько трьохсот відвідувачів "АртПоля". Серед них були і учасники гурту "Перкалаба". Хлопці зізнались, що їм дуже сподобалась колекція одягу, і вони подумують про те, щоб і собі щось придбати із цієї колекції. А може, наступного року на "АртПолі" ми побачимо "голий виступ" "Перкалаби"?..

Читайте також:

В Україні відбудеться "Ніч еротичного кіно"

Голий Кузьма "Скрябін" переміг Діму Коляденка

"Плач Єремії" та Esthetic Education виступлять на фестивалі "Свірж"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: