Коляденко вискочив на подіум до Залевського (фото)

Другий день Ukrainian Fashion Week ознаменувався показом колекцій п'яти українських дизайнерів.

Першою свою колекцію представила дизайнерка Олеся Кириченко. Після чого Олена Даць показала своє бачення моди у наступному сезоні "весни-літа-2009". Олексій Залевський, як завжди вразив оригінальністю представленого шоу. Після нього свої колекції показали Наталя Глазкова та Оксана Караванська.  

UFW, 2-й день
ТСН.ua
Кондратюк та Коляденко прийшли підтримати Залевського
"Я прийшла на три покази, - каже Олександра Кужель, екс-замміністра регіонального розвитку й будівництва. - Одягнула цю тунічку в стилі Глазкової, яка врятувала мене, бо тільки-но їду з відрядження. Залевський як завжди вражає оригінальністю. Мені дуже сподобалось маленька червона сукня".

Під час показу Олексія Залевського на подіум вибіг Дмитро Коляденко та подарував йому книжку "Пінчук".
"Мабуть, Пінчук подарував книжку Коляденку, а він мені її передарував. Я цю історію знаю", - жартує Залевський.

UFW, 2-й день
ТСН.ua
коляденко подарував Залевському книжку
На показ Оксани Караванської завітав Дмитро Гапчинський, який пригледів собі на подіумі піджак та сумку, Сергій Притула та Ангел-Педан з Comedy Club Ua, співачка Ольга Полякова. Віка Пономарьова прийшла на показ Караванської у сукні її виробництва.
"Це плаття я пригледіла минулого разу прямо на подіумі, - каже Віка. - Оксана казала, що може сукня мені не підійде, але вона ідеально сіла. Саша дуже хотів прийти, але у нього концерт. Тому я за нас обох буду роздивлятись речі".    


Фото спеціально для ТСН.ua Олена Гроза

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: