Королевою краси серед трансвеститів стала Білосніжка

"Drag Queen 2010" стало найяскравішим "Шоу трасвестітов". Урочистості пройшли в дусі справжнього карнавалу: з костюмами, веселими музичними виставами і танцювальними шоу.

Drag Queen 2010
Getty Images
"Drag Queen" - найяскравіше "Шоу трансвеститів"
Наприкінці минулого тижня на Канарських островах в місті Лас-Пальмас (Іспанія) пройшов знаменитий фестиваль "Drag Queen 2010". На щорічне "Шоу трасвестітов" з'їхалися найкрасивіші "drag-королеви" з усього світу.

Урочистості пройшли в дусі справжнього карнавалу: з костюмами, веселими музичними виставами і танцювальними шоу. Недарма фестиваль привертає до себе тисячі глядачів - шоу "Drag Queen" вважається одним з найбільш захоплюючих, живописних і веселих конкурсів краси.

Існує кілька версій походження виразу "drag queen". Найбільш поширений варіант пояснення цього словосполучення - "переодягнений в дівчину". І, дійсно, багатьох учасників фестивалю неозброєним оком не можна відрізнити від жінок. Яскравий макіяж, пластика рухів і еротичні костюми тому сприяють. Багато "drag queen" вважають за краще, щоб до них зверталися в жіночому роді - особливо, коли вони "в образі", і називають себе "Ілюзіоніст статі".

Структура іспанського "Шоу трансвеститів" проходить за схемою найбільших конкурсів краси - "Міс Америка" і "Міс Всесвіт", де перед учасницями стоїть завдання показати себе з усіх сторін. Однак на конкурсі "Drag Queen" найголовнішу роль все-таки грають екстравагантні костюми, якими учасники вражають не тільки членів журі, а й глядачів.

Потрапити на шоу в Лас-Пальмас непросто: квитки закінчуються, тільки-но з'явившись у продажу. Сотні людей збираються в парку Санта-Каталіна напередодні відкриття кас.

Запорукою успіху є не тільки костюм, пластика й театральні номери, а й сценічне ім'я учасника - чим воно оригінальніше, тим більше уваги до себе привертає. Цього року переконливу перемогу отримав (отримала) Білосніжка, точніше - учасник з екзотичним ім'ям Мандрагора в костюмі популярної діснеївської героїні. Компанію на сцені їй склали, як і годиться, 7 гномів - карликів. 

Читайте також:

Королевою карнавалу в Ріо-де-Жанейро стане семирічна танцівниця

Періс Хілтон напилась пива і впала

Дивовижний карнавал масок у Венеції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: