Могилевська відкрила школу танцю

Збулася давня мрія Наталки Могилевської - співачка заснувала школу хореографії.

Спільно з балетом Turbo зірка презентувала своє нове дітище – "Фабрику танцю Турбо". Відкриття першої студії танцю перетворилося на справжнє шоу. Зал був залитий різнокольоровою фарбою, і учасники балету "Турбо" ногами, виробляли всілякі па та малювали картину.

Пізніше до танцюристів приєдналася і сама Наталя Могилевська. В результаті, незвичайний експеримент живопису обернувся картиною в стилі абстракціонізму.

Наталка Могилевська подякувала Владу Ямі – своєму першому танцювальному тренеру, який відкрив їй чарівний світ танцю. Популярному танцюристу співачка вручила сертифікат своєї студії Talant Music на запис пісні.

З відкриттям "Фабрики танцю" привітати Могилевську прийшли її підопічні – дівчата з групи Real O, дует "Дантес&Олейник", Борис Апрель, а також інші зіркові гості, серед яких були Діма Коляденко, травесті-діва Монро.

"Я давно мріяла про подібну школу, куди може прийти кожен бажаючий, незалежно від віку і рівня підготовки, - сказала Наталка. - Дуже добре пам'ятаю момент, коли вирішила, що танцюватиму. Маючи прагнення і, що важливо, хорошого хореографа Влада Яму я добилася того, що разом зі мною почав танцювати мій глядач".

"У нас розроблено дві програми - учбова і курсова. Перша - для тих, хто хоче стати зіркою танцполу, а курсова для тих, хто хоче стежити за своїм тілом, бути в тонусі, але для яких нудно ходити в традиційні спортзали і фітнес-центри. Буде два зали, які дозволять займатися хореографією у всіх напрямках: від латиноамериканських танців до хіп-хопу", - підсумувала Могилевська.

Фото надані IА ScreenMedia

Читайте також:

На концерті Могилевської "фабрикант" порізав вени

Наталя Могилевська стала мамою

Могилевська випустила альбом The best і тепер готується стати мамою

Наталя Могилевська стала відьмою

Могилевська заблукала в джунглях і дізналась там "багато нового"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: