На балу Черновецький любив бабусь

В ніч на середу Львівське товариство в Києві проводило традиційний бал "Маланка". На першому поверсі гостей колядками зустрічає хор. Розливають львівське пиво, пропонують каву.

Співак 44-річний Олег Скрипка також прийшов на бал "Маланка" знімає біля гардероба шкіряну куртку.
"Тату, хочу соку", - тягне Скрипку за полу піджака 3-річний син Роман. Музикант бере малого на руки, стиха просить трохи зачекати. Хвалиться, що 17 січня влаштовує в Парижі "Вечорниці на Монмартрі".

"Веземо туди кутю, сало, колядки, - поправляє комір білої вишиванки. - Різдво відзначали в селищі Корвара, на півночі Італії. Прийшли п’ять із гаком сотень українців, які там живуть. Співали, готували українські страви. Правда, кутю не варили - руки не дійшли. У Парижі точно приготуємо".

Столичний мер Леонід Черновецький ходить у фойє з Олесем Довгим, секретарем Київради.
"Всьо тут супер, клас, мені подобається, - роззирається Черновецький. - Львів’яни завжди все роблять правильно. Люблю львівських бабусь так само, як київських".

На третій поверх, де для гостей накриті столи, мер не підіймається. Там починають святковий концерт - співає львівський гурт "Піккардійська терція", колядує дитячий етнографічний театр "Левеня".
"Пане міністре культури, зробіть так, щоб діти вели себе культурно", — просить Олег Скрипка 53-річного Василя Вовкуна. Той жартома гримає на малюків. Каже, уміє знаходити з дітьми спільну мову — має внука Андрія, якому рік і три місяці.

бал
gazeta.ua
Старший брат президента Петро Ющенко цілує руку Каті Осадчій
О 23-й годині починаються танці. Віце-прем'єр із гуманітарних питань Іван Васюник, 49 років, не пропускає жодного. Крутить у вальсі дружину в синій вечірній сукні.
"Ще в школі зрозумів, що мало лише вчитися на відмінно, треба займатися ще чимось цікавим, - каже Іван Васильович. - В університеті пішов на курси бальних танців - рік чи півтора займався. Найбільше люблю танцювати вальс і галицькі польки.

За 5 хвилин до півночі офіціанти розливають шампанське. Кому його забракло, зустрічають Старий Новий рік із чарками горілки. Бал завершується приблизно о 4 годині.

Читайте також:
Як колядники до зірок в гості ходили
Як зірки на порно ходили
Як Вольнова, монро та Сєрьога "зажигали"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: