Олег Скрипка став гейшею і влаштував японські вечорниці

Відомий український гурт "Воплі Відоплясова" презентували кліп на пісню "Чіо Чіо Сан", на створення якої їх надихнула японська поезія.

3 грудня український гурт "Воплі Відоплясова" на чолі із Олегом Скрипкою презентував кліп на композицію "Чіо Чіо Сан". Презентація відбулась у вигляді Японських вечорниць.

Перші рядики пісні "Чіо Чіо Сан" були написані Скрипкою під враженням від японської поезії ще у 1989 році. А кліп був відзнятий у 2007 році. Сам Скрипка на вечорниці з'явився у кімоно, який позичив в Українсько-японському центрі.

"Ми захопились традиційним яонським театром Кабукі, який є синтезом співу, музики, танцю й драми, - каже Олег Скрипка. - У кабукі виконавці використовують складний грим і костюми з потужним символічним навантаженням".

Чому "вевешники" презентують відеороботу саме зараз, Олег пояснив так:

"Ми монтували кліп та чекали доцільного моменту, аби його презентувати. І ось зараз, коли криза, карантин, президенстська кампанія хочеться чогось традиційного і вічного. Ми співаємо про любов".

Олег Скрипка
ТСН.ua
Олег Скрипка влаштував Японські вечорниці
До речі, режисером кліпу був сам Олег, який також у відео виконав кілька ролей. Найнезвичнішою був образ гейші.

"Втілити цей образ було важко, але цікаво. Усі ці жіночі рухи було непросто повторити", - зізнався Олег.

У Японії Скрипка був двічі, яле по-японськи знає лише два слова "конішуа" (добрий вечір) та "арігато" (дякую). А от до "харакірі" Олег ставиться із повагою.

"Це частина японської традиції. Харакірі - це честь, яку втратила сучасна цивілізвація. у людей настільки високе почуття честі, що вони можуть піти на смерть", - пояснив музикант.

На Японських вечорницях можна було власними руками зробити за японською технікою "оригамі" та написати своє ім'я у стилі японської каліграфії, а також насолодитись японськими танцями та співами.

Із відомих людей Японські вечорниці відвідали актори Богдан та Остап Ступки, дизайнер Лілія Літковська, телеведучі Катя Осадча та Наталя Розинська та інші.

Фото Олени Грози, спеціально для ТСН.ua

Читайте також:

Олег Скрипка з друзями влаштував суботник

Олега Скрипку висунули у президенти України

Скрипка влаштував українські вечорниці у Москві

ВідеоСкрипка влаштував "Японські вечорниці"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: