Пономарьов презентував новий кліп (фото)

15 листопада у клубі "Sorry, бабуся" пройшла презентація нового кліпу Олександра Пономарьова на пісню “Любиш ти мене чи не любиш”.

Серед зіркових гостей, які відвідали перезентацію були Наталя Валевська, Едуард Клім, Юрій Фальоса з Мікою Ньютон, El Кравчук, Женя Фокін, Влад Ряшин, Віктор Павлік, чоловік Руслани Олександр Ксенофонтов, чоловік Лілії Підкопаєвої Тимофій Нагорний та багато інших.

Пономарьов, кліп
На презентацію Сашко прийшов з дружиною Вікою
Автором слів і музики є Олександр Пономарьов.
"Ця пісня, звичайно, про любов. Вона вийшла досить позитивною і танцювальною. Пісня обов'язково увійде до мого нового альбому", - каже Сашко.

На початку вересня не встиг Пономарьов оголосити кастинг на роль головної героїні кліпу на пісню "Любиш ти мене чи не любиш", як поштовий сервер, який приймає заявки від учасниць, почав давати збої через неймовірне навантаження. 20 вересня було зафіксовано понад 10 000 заявок від дівчат на участь в кастингу.

Спочатку у кліпі мала бути лише одна героїня, але через величезну кількість бажаючих взяти у ньому участь сценарій переписали. І в результаті безліч красунь взяли участь у зйомках кліпу.

Фото надане прес-службою співака

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: