Прем'єра фільму "Секс у великому місті-2" в Японії

Сара Джессіка Паркер , Кім Кетролл, Синтія Ніксон і Крістін Девіс побували у Японії, де презентували другу частину "Сексу у великому місті".

 Команда сиквела "Секс у великому місті-2" дісталася до Японії, де на них вже чекали захоплені фанати. Спочатку брава четвірка дівчат побувала на фотоколі та поспілкувалася з журналістами, а ввечері вирушила на прем'єру - і вона пройшла не в приклад бадьоріше і веселіше двох попередніх червоних доріжок у Нью-Йорку і Лондоні.

Сара Джессіка Паркер вибрала для прем'єри розкішну сукню від Вів'єн Вествуд. Кім Кетралл блищала у золотому вбрання від індійсько-американського дизайнера Наїм Кхан.

Крістін Девіс вдягнула жовту вінтажну сукню з колекції Christian Lacroix. А Синтія Ніксон обрала просте чорне плаття від Calvin Klein, зате була на височенних підборах.

Дівчата вийшли на сцену до публіки в супроводі продюсера і режисера Майкла Патріка Кінга. Під бурхливі оплески вони сказали промови і випили по келихук шампанського. Яскравіше за всіх поводилась Кім Кетралл: 53-річна актриса високо задирала ноги і бурхливо виступала перед мікрофоном, доводячи, що вона краща, ніж її героїняСаманта, в тисячу разів. Загалом, на прем'єрі була атмосфера легкості і свята, чим і є для багатьох "Секс у великому місті".

Читайте також:

"Секс у великому місті - 2" презентували у Лондоні

Світова прем'єра фільму "Секс у великому місті"

Акторки "Сексу у великому місті" стали родзинкою The ShoWest Awards

Повʼязані теми:

Наступна публікація