Рекордна кількість номінантів на "Оскар" зібралася за ланчем

Традиційний ланч номінантів на "Оскар" відвідало 151 претендент на премію. Усім їм були видані сертифікати номінантів на "Оскар".

У Лос-Анджелесі в готелі "Беверлі Хілтон" пройшов традиційний ланч номінантів на премію Американської кіноакадемії "Оскар".

Цього року на заході був встановлений своєрідний рекорд - урочистий обід відвідав 151 претендент на премію. Усього було запрошено 190 осіб. Під час ланчу кінодіячам вручили сертифікати, що засвідчують статус номінанта на "Оскар".

"Тепер я розумію, що все це дійсно відбувається. Я дійсно номінований на "Оскар", - сказав режисер Том Хупер, чия картина "Король каже!" стала лідером за кількістю номінацій на премію Американської кіноакадемії. Серед інших знаменитостей, які прийшли на ланч, були Ніколь Кідман, Колін Ферт, Наталі Портман, Хав'єр Бардем, Джеймс Франко.

Нагадаємо, лауреати "Оскара" будуть оголошені 27 лютого. Картина "Король каже!" представлена в 12 категоріях, в тому числі "Найкращий фільм", "Найкращий актор" і "Найкращий режисер". На другому місці за кількістю номінацій виявився фільм Ітана і Джоеля Коенів "Залізна хватка", який претендує на 10 нагород. У восьми категоріях представлені стрічки "Початок" та "Соціальна мережа".

Читайте також:

Енн Хетевей і Джеймс Франко будуть ведучими "Оскара"

Названо документальні фільми-номінанти на "Оскар"

Названо мультфільми-номінанти на премію Оскар

Рекордна кількість номінантів на "Оскар" зібралася за ланчем

Рекордна кількість номінантів на "Оскар" зібралася за ланчем

Повʼязані теми:

Наступна публікація