Рудьковський запросив телевізійників на танець

Українські журналісти затанцювали сальсу на чолі із Миколою Рудьковським.

Сальса, Рудьковський, карибіан
Микола Рудьковський показав, як вправно вміє танцювати сальсу
Відомий любитель танців Микола Рудьковський залучив до цього митсецтва і журналістів. На Новий рік Микола Миколайович подарував столичним мас-медійникам абонементи на заняття сальсою.

Протягом двох місяців вони старанно вивчали па та готувались до фінального виступу, який відбувся 11 квітня у клубі "Карибіан Клаб". Розпочався вечір із запального сальса-танцю у виконанні тележурналістів. Подивитись на колег прийшли журналісти, телеведучі, оператори та, звісно, ж сам натхненник акції Микола Рудьковський.
"Скільки емоцій у вас було, коли ви почали танцювати сальсу, - звернувся до танцюристів Микола Миколайович. - Але ви ще мусите навчитись танцювати танго, і тоді ви розкриєтесь ще більше".

На честь випускників танцювальної студії "Ель Талісман" прозвучало жартівливе телепривітання нібито з вуст Юлії Тимошенко, Віктора Ющенка, Віктора Януковича, Володимира Литвина та навіть Володимира Путіна.

На вечірці виникла ідея відправити телевізійників у турне під назвою "Сальса проти кризи". До речі, на випускній вечірці навчитись танцювати сальсу міг кожен бажаючий, адже танці із професійними викладачами тривали до ранку. Найкращою танцювальною парою вечора визнали Миколу Рудьковського та його прес-секретаря Вікторію Бутенко.

Фото Геворка Саакяна, ТСН.ua

Читайте також:

Рудьковський виграв абонемент в "качалку" та авіаквиток в Париж

Анна Сєдокова стала найстильнішою телезіркою

Українські VIP-персони показали свої таланти
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: