Руслана заспівала на мотоциклі (фото)

10-го жовтня відбувся світовий реліз альбому Руслани Wild Energy.

Англомовний альбом вже є на полицях музичних крамниць Канади, Німеччини, Австрії та Швейцарії. В Україні альбом Wild Energy Руслана презентувала вчора, 17 листопада.

Руслана
ТСН.ua
На прес-конференцію Руслана приїхала на мотоциклі
Свою "Дику енергію" співачка вирішила презентувати у клубі "Оазис", де влаштувала достойне свято. У одному з куточків зали розташувалась льодова статуя, з якої наливали коктейлі "Вогонь і лід". Ведучі проводили конкурс на найшвидше випивання коктейлів, дарували гостям новий альбом Руслани та журнал, на обкладинці якого співачка зі своїм чоловіком.
 
Руслана ж не могла натішитись, що нарешті презентує новий альбом у рідній країні.
"В Україні цього року вийшло одразу два альбоми: "Амазонка" та Wild Energy, - розповідає Руслана. - В січні перезентація Wild Energy пройде в Росії. Також наступного року презентація альбому відбудеться в Швеції, Франції, Китаї. У цей проект, Wild Energy, я вклала усі гроші, зароблені після Євробачення на "Диких танцях". Думаю, що такий різноплановий альбом буде успішним".  

Руслана
ТСН.ua
Свою "дику енергію" Руслана дарувала охоче
Привітати Руслану прийшла її зіркові друзі, серед яких були Ліля Підкопаєва, Андрій Кравчук, Нестор Шуфрич, Олександр Пономарьов з дружиною, Олександр Педан та Сергій Притула, дует "Мілос", Володимир Бебешко, Семен Горов, Дмитро Гордон, Міка Ньютон з продюсером Юрієм Фальосою, Кароліна Ашіон, учасники гурту "Гайдамаки". І навіть російський музичний журналіст Артур Гаспарян прибув до Києва заради такої події.    

Сама ж співачка не втомлювалась дивувати своїх гостей. І навіть, той факт, що на презентацію до Києва вона прибула із Торонто і встигла поспати 4 години в літаку, не дався взнаки. Повна сил українська амазонка, дарувала свою дику енергію усім присутнім. Під час концерту Руслана встигла кілька разів змінити вбрання, розбила молотком льодову статую, заспівала на мотоциклі. А в фіналі свята розрізала величезний торт зі своїм зображенням та пригостила усіх охочих поласувати солоденьким.

Фото Олени Грози

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: