Королевою "Бразильського карнавалу" стала семирічна дівчинка

Маленька королева "Бразильського карнавалу" розплакалась під час святкової ходи. Але врешті 7-річна Джулія заспокоїлась і посміхпаючись продовжила танцювати.

Семирічна Джулія Ліра, наймолодша "королева барабанщиків" за всю історію Карнавалу в Ріо-де-Жанейро, очолила ходу школи самби Вірадоуру у перший день змагань.

У перші хвилини дівчинка поводилася спокійно, але коли її оточили численні відеооператори і фотографи, розплакалася. Представниця школи взяла Джулію на руки і відійшла з нею в бік. Через п'ять хвилин "королева" повернулася на своє місце. Але батько дівчинки намагався більше не підпускати близько до дочки представників ЗМІ.

Для участі семирічної Джулії у параді знадобився спеціальний дозвіл місцевого суду з питань дітей та неповнолітніх. Виступ дитини в ролі королеви карнавалу в Бразилії викликав великий суспільний резонанс. Як правило, костюми дівчат, які очолюють ходу, бувають дуже відвертими. Крім того, виступ на Самбодромі триває більш ніж годину, весь цей час "королева" повинна танцювати, спілкуватися з журналістами і глядачами.

Бразильський карнавал
AFP
Бразильський карнавал радував глядачів яскравими костюмами
Батько дівчинки, президент школи самби Вірадоуру, пообіцяв, що костюм дочки "буде пристойним". Суддя вважала цей аргумент вагомим.

Перед початком параду Марку Ліра, батько Джулії, говорив, що його дочка дуже любить танцювати. Однак після ходи обоє виглядали дуже втомленими і емоційно виснаженими. На питання, чи сподобався їй карнавал, дівчинка змогла тільки слабо посміхнутися.

Тим часом, у перший день змагань на Самбодромі виступили шість із 12 шкіл самби вищої ліги. За виступом сотень танцюристів спостерігали тисячі глядачів. Багато з них прийшли в карнавальних костюмах, щоб відповідати святковій атмосфері.

Виступи шкіл самби оцінюють 60 суддів, присуджуючи бали за десятизначною шкалою в десяти категоріях: сюжет, розкриття теми, гармонійність і злагодженість рухів учасників, образність костюмів і декорацій.

Нагадаємо, 13 лютого в Ріо-де-Жанейро офіційно оголошено про відкриття Карнавалу. Мер Едуарду Паес в присутності сотень мешканців Ріо, туристів та преси вручив ключі від міста фольклорним "господарям" свята - гладкому блазнівському Королю Момо, королеві Карнавалу і двом "принцесам".

Читайте також:

Королевою краси серед трансвеститів стала Білосніжка

Дивовижний карнавал масок у Венеції

Карнавал "Llamadas" в Уругваї

ВідеоКарнавал у Ріо-де-Жанейро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: