Шоптенко танцювала з Дікусаром, а Посипайко на це дивився

Відомі українські хореографи Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар створили театр танцю "Кітч".

Шоптенко та Дікусар створили Kitch
Гостя презентації
12 листопада у київському барі Kitsch Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар презентували свій новий проект - театр танцю "Кітч". Заявити про себе балет вирішив презентувавши фотопроект, стилізований під фільм "Місто гріхів".

"Наш балет існує вже 2,5 місяці, - каже Олена Шоптенко. - Пам'ятаю в кінці серпня Ігор Посипайко сказав, що мені потрібен балет, а не школа. І він був правий. До складу нашого балету увійшли наші друзі, люди з якими ми давно знайомі, перетинались на турнірах. Зараз ми працюємо над мюзиклом, і, думаю, вже в січні його презентуємо".

До речі, продюсером проекту "Кітч" є Ігор Посипайко - хлопець Олени Шоптенко. Минулого року Олена танцювала у мюзиклі "Па" із Владом Ямою та пристрасно цілувалась під час одного з танців. У новому мюзиклі вона танцює в парі із Дмитром Дікусаром. Чи ревнує її Посипайко до відомих партнерів, Олена скзала так:

"Ігор адектавна людина, він не ревнує мене, а навпаки допомагає та підтримує. Поцілунки і пристрасть у танці - це акторська гра і Посипайко це розуміє".

Киевляне выступают против построения аквапарка
Наталя Добринська, спортсменка та учасниця проекту "Танцюю для тебе"
У балеті "Кітч" 4 пари танцюристів, а п'ята - Олена Шоптенко з Дмитром Дікусаром, які ще є і постановниками. Серед танцюристів балету є учасники проекту "Танцюю для тебе" хореограф Сергій Костецький та Олександр Охрименко, який танцював в парі з Лідією Таран.

"У "Кітч" мене запросила Олена Шоптенко, ми з нею знайомі років десять, - каже танцюрист Охрименко. - У нас дружні стосунки, але коли йдеться про тренування, то головні у нас Діма та Олена. Як вони скажуть - так і робимо".

А от щодо назви балету, то над нею міркували майже місяць.

"Спочатку думали над назвою "ШаДе" - Шоптенко-Дікусар, але це надто м'яко звучало, - каже Олена Шоптенко. - Також думали про Тарантіно. Була також ідея назватись "Хічкок". А потім хтось запропонував назву "Кітч" і всім вона сподобалась. Адже, ми такі самі багатогранні, як це слово".

На презентацію балету "Кітч" завітали Влад Яма, Монро, суперблондинка Оля Полякова, Фагот, Лідія Таран, Наталя Добринська, "Міс Україна-2008" Ірина Журавська, дизайнерка Світлана Бевза, телеведуча Наталя Розинська, актриса Руслана Писанка.

Фото Романа Кузьмяка, ТСН.ua

Читайте також:

Олена Шоптенко: "Я збираюся здійснити мрію Ігоря Посипайка"

Влад Яма переміг Олену Шоптенко у кулінарних боях

Ігор Посипайко приревнував свою дівчину до Влада Ями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: