Скрипка влаштував вечорниці в Парижі

Вчора ввечері Олег Скрипка прилетів з Парижу, куди возив свої знамениті вечорниці

Захід під назвою "Андріївський узвіз – Монмартр – Побратими" відбувся в Парижі 17 січня у знаменитій залі ELYSEE MONTMARTR (Елісе Монмартр), в якій свого часу зароджувався славетний канкан.

Середня ціна квитка на захід склала 50 євро. Як і очікувалося, їх придбала переважно французька діаспора, а також інші європейці українського походження з сусідніх країн. Проте подивитися на українські традиційні розваги навідались і корінні французи. На вході гостей звісно пригощали. Французам прийшлася до смаку українська кутя та узвар, також гарно йшла горілка, яку можна було закусити канапками з салом та оселедцем. Всі пригощення привезли з України: баняк куті, 40 літрів узвару, квадратний метр сала та кілька кілограмів оселедцю.

Концертну програму вечора розпочали французи, а саме – муніципальний хор Монмартру, який виконав кілька колядок французькою. Далі гостей закликали до танцю українські музики. Проте справжні танці – шалені та нестримні, розпочалися, коли на сцену вийшов головний організатор та натхненник свята Олег Скрипка разом з "Великою Оркестрою". Спеціально для заходу, Олег з оркестром розучив пару колядок, які були виконані у цікавій рок-обробці, що ще більше завело публіку. А завершував вечір фольклорний колектив "Чоботи з бугая", під музику й пісні якого продовжувалися танці.

Вечорниці Скрипки в Парижі
Паризькі вечорниці збиралася відвідати Катерина Ющенко. Проте перша леді країни таки не змогла прилетіти на свято. Але й без уваги україно-французький захід не залишила. По завершенню свята на сцену передали листа з привітаннями та подякою від президентської родини. Французька ж сторона окрім слів подяки та підтримки подарувала Олегу особливе вино. Його українському артисту вручив голова громадської профспілки Монмартру, повідомивши що виноград для цього вина вирощують на Монмартрі. Результат – лише 2000 пляшок. Тож вино цінне, і не кожному доступне. Натхненні українськими вечорницями французи пообіцяли, що найближчим часом не гіршу програму привезуть на український Андріївський узвіз.

Щодо Олега, то він повідомив журналістам, що у лютому планує везти свої вечорниці в Осло, столицю Норвегії. 

Фото надані прес-службою Олега Скрипки

Читайте також:
Скрипка влаштував вечорниці у Києві
Олег Скрипка слушает шансон
Скрипка та Лобода штурмуватимуть "Євробачення-2009"


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: