Скрипка з Ющенко влаштують вечорниці у Франції

Вчора Олег Скрипка влаштував українські вечорниці, присвячені Дню Андрія.

В галереї "Карась", що на Андріївському узвозі, 14 грудня зібрались справжні поціновувачі українських традицій на чолі з ідейником Скрипкою. На вечорницях можна було і вареників скуштувати, і калиту покусати, і потанцювати.

Скрипка, вечорниці
ТСН.ua
Олег Скрипка повезе вечорниці до Франції
"Цього року ми робимо експеримент, - каже Олег Скрипка. - 19 грудня, на Миколая, запрезентуємо "Країну мрій зимову". А 17 січня поїдемо до Франції презентувати проект "Андріївський узвіс - Монмартр - побратими".  
 
До Франції Олег планує їхати з цілою українською делегацією, окрім гурту "Чоботи з Бугая" та тих, хто відтворюватиме українські традиції, зарпошення з'їздити на вечорниці до Парижу прийняли Катерина Ющенко та Олег Рибачук.

На Конгрессе ФФУ было жарко
ТСН.ua
Олег впевнено почувається за ді-джейським пультом
"У Франції ми зіграємо "Меланку", поводимо козу, а потім заграємо концертну програму, до якої увійдуть такі пісні, як "Їхали козаки", "Весна" (гурту "ВВ"), також щедрівки та колядки, - продовжує Олег. - Якщо по техніці пожежної безпеки нам дозволять зробити вареники, то будуть і вареники".

Закінчилось київське святкування Дня Андрія дискотекою від О' Скрипки. Розпочав Олег диско французькою піснею. Далі були композиції ВВ, Сонцекльош, народні українські пісні.

Фото Олени Грози 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: