Сумська сіла за швейну машинку (фото)

Третій день Ukrainian Fashion Week відзначився показом семи колекцій.

Першим свої роботи на подіумі представив молодий дизайнер Едуард Насиров. Фінальними моделями його показу були Ольга Сумська та Віталій Борисюк. Подивитись на творчість молодого дизайнера прийшов навіть "король чоловічих костюмів" Михайло Воронін. Після Насирова свою спекотно-літню колекцію показала Христина Бобкова. Дизайнерка засипала подіум піском, по якому ходили босі моделі.
"Ми тільки-но повернулись з відпочинку, тому для нас ця колекція дуже актуальна, - кажуть учасниці гурту XS. – Ми собі придивились красиві сережки".

UFW, 3-й день
ТСН.ua
Ольга Сумська на показі у Андре Тана сіла за машинку
На показ до Анни Бублик прийшов її друг Віталій Козловський з букетом квітів.
"Аня – моя улюблена дизайнерка, - каже Віталій. - Я маю кілька костюмів від Гапчука, але на концертах у них важко рухатись. А Аніни речі просто прекрасні".

Але найбільший ажіотаж був, коли свою колекцію, присвячену Ів Сен-Лорану, показував Андре Тан. Подивитись на його роботи прийшли Дмитро Коляденко, Аріна Домскі, Ольга Сумська, Остап Ступка, Олена Литвин, Світлана Вольнова та багато інших.
"Моя донька Тоня брала участь у показі Андре, - каже Ольга Сумська. – Але якщо чесно, то будь-яка сукня з його колекції сиділа б на ній краще, ніж та, яку він на неї одягнув. Але то таке. Взагалі я вважаю, що "Український тиждень моди" - це свято для всіх, всі готуються, робоять макіяж, зачіски, підирають одяг".

Как развалился кредитный союз
ТСН.ua
Литвин, Осадча, Кужель сиділи поряд
Закривала третій день Ukrainian Fashion Week дизайнерка Ліля Литківська, яка представила молодіжну колекцію. У показі взяли участь хлопці з гурту Quest Pistols та учасники гурту "Димна суміш".
Щодо гостей, то Світлана Вольнова зізналась, що хотіла потрапити на показ до Литківської, але її не запросили.

Фото Олени Грози

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: