Сєрьога залишався на "FUCKультативи", а "Дети капитана Гранта" влипли у кримінал

Дата публікації
Перегляди
2552
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сєрьога залишався на "FUCKультативи", а "Дети капитана Гранта" влипли у кримінал

Сєрьога / Фото: прес-служба

У знакову п'ятницю 11.11.11 у скандальному шоу "FREEСПІЧІЛО" потерпали репер Сєрьога та "Дети капитана Гранта".

Першими потрапили під роздачу фіналісти шоу "Х-Фактор" група "Дети капитана Гранта".

Ведучі вечора Заза Наполі, Сергій Галібин та Анатолій Анатоліч в ході розслідування з'ясовали, що учасників групи пов'язують досить-таки неоднозначні відносини. Гостям була надана провокаційна відеозйомка, ну і рожевий баян ніхто ще не відміняв.

Інтерв'ю з представником правоохоронних органів повідало про те, як хлопці нібито провозили травичку в гітарі. Звичайно "Діти" все заперечують: "Ми косили траву для кроликів", - виправдовувалися вони зі сцени. Ну, хто ж знав, що те, що в їх рідному селищі Малинівка називають "травичкою", в Києві називають "марихуаною"?

Не давши гостям перепочити, на сцені з'явився головний герой вечора - автор рінгтона-бестселера 2004 року "Чорний бумер", репер Сєрьога.

Йому відразу ж були запропоновані результати соцопитування "Яке головне досягнення Сєрьоги?". Пальма першості була, звичайно, у відповідей "написав пісню "Чорний бумер" і "став членом журі вокального шоу", але найбільше оплесків залу зірвала відповідь: "закінчив школу".

"Дети капитана Гранта"
У продовженні теми, Заза Наполі запропонувала розіграти сценку "Школа". Шоу-Менам дісталися ролі неуків, Сєрьозі - улюбленця, а Заза зіграла сексуальну училку, яка постійно залишала майбутнього репера на "FUCKультатіви".

До речі, як зізнався сам Сергій, він закінчив школу з "шоколадною медаллю", найслабшим предметом у нього була хімія. Тільки нещодавно, під час посиденьок з друзями, він нарешті усвідомив, що "Хімія - мати всіх наук". Залишивши тему школи, ведучі переключилися на комерційну. Участь репера в рекламі, як з'ясувалося, можна оплатити "повним багажником сухариків".

Продовжила вечір спільна концертна програма Сєрьоги і групи "Діти капітана Гранта", яку з великим нетерпінням чекали гості концерт-холу Freedom.

Читайте також:

На ювілейному концерті "ВВ" Скрипка не виходив за подарунками

“95-й квартал” звинуватили у розбещенні підлітків

Вакарчук зі своїм новим бойзбендом відривався у Брюселі (відео)

Дата публікації
Перегляди
2552
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація