Тіна Кароль та Юрій Горбунов погребували червоною доріжкою

Вчора відбулась прем'єра мультика "Бригада-М", який озвучували українські зірки.

Бригада М
Григорій Герман, який озвучив морську свинку на ім'я Фугас, прийшов з подругами
На червоній доріжці з приводу прем'єри мультфільму "Бригада-М", який озвучували українські селебретіз, так і не з'явилась Тіна Кароль та Юрій Горбунов. Нагадаємо, Юрій Горбунов озвучував крота Сліпка, який із поганого героя перетворився на хорошого. А Тіна Кароль стала морською свинкою Суничкою, яка проявила себе в ролі справжнього спецагента. На прем'єру співачка не змогла потрапити через концертний графік. Але вона зізналась, що озвучка мультфільму - цікавий досвід у її творчому житті.

"Окрім жіночих хитрощів, моя героїня володіє ще і сильним характером, і в цьому ми з нею схожі, - сказала Тіна нам ще під час дубляжу. - Єдине, що я не застосовуватиму бойові мистецтва до того, хто заважатиме моїм планам, я знайду чіткіший і менш затратний спосіб".

Для Юрія Горбунова цікавим моментом у переозвучці були слова, які його дуже насмішили.
"У мультфільмі є момент, коли кріт вилазить із землі і зверху на нього кидається собака, і кріт каже "Все, мені капець". Саме цю фразу я повторював кілька разів. А так, як ми не точно притримувались перекладеного тексту, то вносили і своє. Шматочок Юри в кроті Сліпкові є", - поділився телеведучий.

На прем'єрі також побували Сніжана Єгорова з Антіном Мухарським та дітьми, Григорій Герман, який озвучував морську свинку на ім'я Фугас, Павло Костіцин, який озвучив Хайєра та інші гості.

Читайте також:

Юрій Горбунов став кротом та замінив Ніколаса Кейджа

Алла Пугачова вибачилась перед Могилевською

Марина Александрова кинула чоловіка-актора

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: