У Києві "Бруно" закидали камінням

Комедія "Бруно" викликала такий ажіотаж в Україні, що київську закриту прем'єру було зірвано.

22 липня у приватному кінотеатрі Fashion Studio "Purity" мала відбутись прем’єра фільму “Бруно". Оскільки Експертна комісія з питань розповсюдження та демонстрування фільмів при Міністерстві культури і туризму України заборонила показ фільму, група прогресивних киян вирішила влаштувати закритий перегляд фільму. Але, як повідомляв ТСН.ua прем'єру було зірвано, хоча це не зіпсувало вражень гостям закритої вечірки, які того вечора побували у Purity.

Організатори вечірки були у футболках із зображенням Бруно та різними написами.

"Ми з друзями зібрались подивитись заборонений "Бруно", - розповідає Анастасія Дрізо, організатор акції. – Кілька з них попросили нас зробити сюжет про це, ми запросили знайомих журналістів і нас стало ще більше. А так як ще багато людей виявили бажання подивитись фільм, то ми вирішили зробити великий закритий показ".

Організатори написали пост у livejournal (жж) і оголосили конкурс на кращий слоган для футболки для прем'єри.
"Були різні варіанти, - продовжує Настя. – "Я хочу Сашу Барона Коена", "Бруно! Смотрите, у меня вертится" та інші. Футболки випущені поки що в кількості 10 штук, але так як вони користуються попитом, думаю ми випустимо ще і будемо їх продавати".

В Києві зірвали прем’єру "Бруно"
ТСН.ua
Після того, як у приміщення залетіла димова шашка люди почали виходити на вулицю
Розпочалось дійство прес-конференцією, на якій про своє ставлення до фільму та рішення Експертної комісії висловлювали режисер Віктор Придувалов, телеведучий та юрист Ігор Посипайко, головний редактор журналу EGO Андрій Тараненко та інші. Але не встигли організатори оголосити, що зараз відбудеться демонстрація фільму, як у відкрите вікно залетіла димова шашка.

Приміщення заповнилась димом, не було нічого видно і стало важко дихати. Люди швидко почали виходити на вулицю. А організатори - хапатись за голову, хто ж зірвав їхню закриту прем’єру. Як виявилось, версії таки були.
"Ми чули, що Казбек Бектурсунов, радник київського міського голови теж хотів зробити закриту прем’єру, але ми почали перші, тому можливо, це був він, - каже Влад Іваненко, головний редактор сімейного журналу "Отдохни". – Нас запитують, чи ми самі не зірвали прем'єру, але навіщо це нам?".

"Сподіваюсь це не Данило Яневський і не інший представник комісії", - сказала Настя Дрізо.

Після того, як розвіявся дим і у приміщенні з'явилась електрика, глядачі приготувались до перегляду "Бруно", але у вікно влетів камінець, який вибив скло. Прем'єра була зірвана остаточно.

В результаті провокації у господині "Purity" зник ноутбук, ще у одного із організаторів вкрали гроші.

Читайте також:

У Києві зірвано прем’єру “Бруно"

В Україні заборонили показувати "Бруно"

"Бруно" заборонили показувати в Україні через вибори

Вінницькі правозахисники закликають оскаржити рішення про заборону "Бруно"

ВідеоУ Києві зірвано прем’єру “Бруно"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: