У "Сільський Гламур" Сніжана Єгорова одягла дизайнера Залевського

Антін Мухарський та Сніжана Єгорова презентували колекцію літнього одягу під назвою "Сільський Гламур".

Сільський гламур, Мухарський, Єгорова
Антін та Сніжана презентували колекцію одягу
 "Сільський Гламур" - саме так називалась колекція, яку 7 травня презентували Сніжана Єгорова та Антін Мухарський. Родзинкою всієї лінії одягу стали принти картин з колекції "Сільський Гламур". Ці картини були створені в 30-60-ті роки ХХ-го століття українськими художниками. Чоловіча лінія позиціонуватиметься як одяг для "вольних козаків", з використанням зображення "Козака Мамая" - воїна, патріота та веселуна.

"Образом для жіночої лінії виступить "Оленка з оленем" - приваблива, молода дівчина, яка знає собі ціну", - пояснив Мухарський.

"Окрім презентації колекції, ми зі Сніжаною та гуртом "Коні Айленд" вирішили записати диск у стилі "Сільський Гламур", восени додамо його до колеції", - продовжив Антін.

Презентацію відвідали Макс Неліпа з дружиною, Стелла Захарова, Олег чорний, Тала Калатай, Євген Сморигін, Андре Тан, Катерина Бужинська. А дизайнер Олексій Залевський та телеведучий Анатолій Борсюк навіть побували в ролі моделей.

"Я десять років тому дефілював востаннє з Валідом Арфушом, - каже Залевський. - А так, як Сніжана моя подруга, тому я і вирішив її підтримати. Вважаю, колекція досить комерційна, буде мати успіх. Я б собі щось купив із цієї колекції".

Фото Геворка Саакяна, ТСН.ua

Читайте також:

Як Сумська обіймалась з Антіном Мухарським

Жлоб Антін Мухарський видасть "Енциклопедію жлобів"

Антін Мухарський та Сніжана Єгорова стали діджеями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: