Валерія з донькою відгуляли випускний

16-річна донька Валерії Аня Шульгіна закінчила школу. Випускний дівчина відзначиала із зірковою мамою.

Донька Валерії 16-річна Аня закінчила школу. Зіркова мама разом з Іосифом Пригожиним і бабусею Галиною Миколаївною брали найактивнішу участь в підготовці випускного свята.

Виступаючи від імені батьків, Валерія подякувала вчителям, і директору за гарне ставлення до дітей, а також за те, що вони весь цей час віддавали себе учням та вкладали у них знання. Результат - прекрасні результати здачі іспитів. Валерія зізналася, що це не перша Аніна школа, дівчинці довелося вчитися і в іншому місті, і навіть в іншій країні, але школа № 1234 залишила найглибший слід в дитячому серці.

Коли на сцену піднялася Анна, вона розплакалася і зізналася, що дуже любить своїх шкільних друзів, і вчителів, які привили їй любов до всіх шкільних предметів, вона навіть прониклась таким складним предметом, як алгебра.

Валерія з донькою
Paparazzi
Валерія привітала доньку із закінченням школи
Валерія влаштувала випускникам сюрприз - міні-концерт. Співачка виконала свої найкращі пісні, серед яких "Нежность моя", "Отпусти меня", "Padam". Школярі танцювали під живе виконання, а на завершення вмовили співачку виконати "Часики". До речі, донька співачки Аня теж проявила свій талант. Директор школи вмовила її заспівати, і дівчина виконала народну пісню.

Валерія не стала бентежити підлітків на неофіційній частині випускного, тому  поїхала додому. А діти ще довго веселилися і лише під ранок відпустили в небо тисячі повітряних кульок зі своїми бажаннями.

Випускний завершився, а Аня вже наступного дня продовжила підготовку до вступних іспитів. Про відпочинок дівчинка ще не думає, швидше за все їй доведеться провести все літо в Москві, складаючи іспити в театральне (Щукинське) училище.

Читайте також:

Валерія увійде до Книги рекордів Гіннеса

Валерія роздяглась для британського журналу

Валерія підкорила Швейцарію на лижах

Валерія знялася оголеною
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: