Віктор Сухоруков залишився без штанів

На "Кінотаврі" весело. Цього разу зіркову публіку розважив дощ, який почався досить раптово.

П'ятий день "Кінотавра" ознаменувався страшною зливою. Ще вдень на пляжі ніщо не віщувало біди: розслаблені актори і діячі кіномистецтва за звичкою, пропускали по стакану содової (або чогось, з боку схожого на цей напій), почали гаяти час до вечірніх кінопереглядях за необтяжуючими бесідами:
"Ех, пройшли ті часи, коли вечорами в пляжному ресторані грала жива музика і зірки влаштовували змагання зі співів - Єфремов переспівував Кобзона, а Винокур Лещенка", -
ностальгували старожили "Кінотавра".

Натякали на те, що цього року від минулої веселості залишилися одні спогади. Злива почалася несподівано. Немов для того, щоб підбадьорити зоряних відпочивальників. Найкмітливіші актори втекли з пляжу в номери, як тільки в небі з'явилися перші хмари. Дістатися сухим до готелю встигла Анна Міхалкова (якийсь статний пан своєчасно прийшов за нею з парасолькою).
Вийшли сухими з цієї історії і Сергій Маковецький з дружиною. А ось Михайлу Єфремову і Віктору Сухорукову втекти не вдалось. Актори до останньої хвилини були впевнені, що хмари в небі розійдуться. Але тут почалась справжня злива. У результаті прихильниці на першому поверсі готелю мали шанс споглядати цікаву картину. Мокрий до нитки Сухоруков на ходу знімав з себе білі пляжні штани і увірвався в ліфт в плавках:
"Ось це номер", - хапалися за голову збентежені дівчата.

"Милі пані, це дощ", - вибачався і виправдовувався актор.

Михайло Єфремов вчинив інакше: коли актор зрозумів, що його фірмову синю майку з написом "Університет Оксфорд" від води вже не врятувати, він просто залишився стояти під дощем, поки той не закінчився.

Читайте також:

Періс Хілтон побудувала особняк для своїх тварин

Тетяна Лазарєва влаштувала істерику на "Кінотаврі"

Дональд Трамп зняв корону з "Міс Каліфорнія"

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: