Віталій Козловський роздягнув Аліну Гросу

Сьогодні Віталій Козловський відзнячав п'ятиріччя своє творчої діяльності.

Традиція зустрічатись із фанатами напередодні Нового року збереглась і досі. 28 грудня Віталій Козловський запросив своїх шанувальників у караоке-клуб "ЦК", аби відзначити разом з ними п'ятиріччя своєї творчої діяльності.
"У мене є традиція зустрічатись з фан-клубом перед Новим роком, - каже Віталій. - Ми просто спілкуємось та розважаємось. Сценарій ніколи не пишу, у нас все відбувається само собою".

А от фан-клуб Козловського сценарій таки склав. У програмі були і пісні, і танці, і подарунки. Зокрема, співаку презентували величезний фотоальбом з назвою "Як це було". В альбомі зібрана уся історія Козловського за 5 років. Також шанувальники подарували Віталію купу м'яких іграшок, сердечок та квітів. Серед оригінальних подарунків була бейсбольна бита, компас та наручники. Також фани презентували Козловському чашку з його фотографією та написом "Бик". Як виявилось, Віталій народився в рік Бика. Співак навіть пожартував; "Добре, що там написано бик, а не козел".

Привітати Віталіка прийшов не лише його фан-клуб, але й юна співачка Аліна Гросу. Вона подарувала колезі кілька пляшок шампансткого - дорослого та дитячого. Аліна так поспішала на свято, що вийшла на сцену у дублянці. Віталій роздягнув дівчину та попросив її заспівати. Спочатку Гросу акапельно виконала пісню "На 19 этаже", після чого подарувала ще дві пісні Джо Кокера.

Приїхала привітати друга і телеведуча Тала Калатай з маленькою донькою Машею. Маша підготувала співаку малюнок, який намалювала сама, а її мама Тала заспівала арію.

Землетрясение убило четыре человека на Коста-Рике
ТСН.ua
Фан-клуб подарував Козловському великий альбом
Відома модель Влада Литовченко також заїхала на п'ятиріччя до Козловського. Поки вона на сцені вітала співака, новий чоловік Литовченко, бізнесмен та голова корпораці "Агро-Союз" Сергій Прокаєв стояв в куточку.

"5 років тому, коли я переміг в проекті "Шанс" я відкрив свої двері щастя, - каже співак. - Хоча жити в цьому щасті не так легко, багато було "палок в колесах", підстав, пліток, але я переступав через усе це і насолоджувався щастям. П'ять років промайнули мов один день, я випустив три альбоми, зняв багато кліпів, перезнайомився з усіма представниками укранського та російського шоу бізнесу".

До речі, цей рік був для Віталія досить плідним. Нещодавно співак придбав власну квартиру. Його команда подарувала йому ножі, яких так не вистачало в новому житлі. Завершилась зустріч поїданням величезного торту з написом "ВК 5".

Фото Олени Грози

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: