Віталій Козловський влаштував екскурсію для Міки Ньютон

Віталій Козловський запросив свою колегу Міку Ньютон на екскурсію до Львова.

Нещодавно Віталій Козловський разом з Мікою Ньютон відвідали Міжнародний форум дитячих видавництв, який проходив у Львові. Але через насичену програму, Міці не вдалося як слід розглянути старовинне західноукраїнське місто, тому Віталій пообіцяв звозити її окремо і влаштувати екскурсію. І свою обіцянку виконав. Буквально через тиждень Віталій разом з Мікою знову пакували свої валізи, щоб відправитися в це казкове і величне місто.

Оскільки Віталій добре знає історію рідного міста, провести для Міки пізнавальну екскурсію йому було досить просто. Тому подорож містом почалася з прогулянки історичними пам'ятками, і милування вузенькими затишними вуличками Львова, який надихає своєю таємничою, магічною красою. Віталій показав Міці місцевий Вернісаж, де продаються всілякі українські сувеніри.

У кількох кроках від нього знаходиться Оперний театр, тому артисти не могли пройти повз нього. Козловський несподівано зустрів там своїх знайомих, які погодилися провести ексклюзивну екскурсію Львівською оперою. Також культурна програма не обійшлася без відвідин релігійних пам'яток Львова. Артисти піднялися навіть на Ратушу, де на оглядовому майданчику відкривається панорама Львова. Зайшли і на вулицю Вірменську, де знімалося безліч художніх фільмів. А в проміжках між відвідинами історичних місць, Віталій і Міка приємно провели час в затишних кав'ярнях і ресторанчиках Львова.

"Ми разом з Мікою просто чудово провели час. Я знав, що їй дуже сподобається моє рідне місто, і абсолютно не помилився, запросивши її на екскурсію, - каже Віталій. - Міку вразило те, що львів'яни – дуже гостинний народ. Розповідаючи їй історію свого міста, у мене паралельно виникали спогади з життя. Кожна вуличка якого дихає історією мого першого кохання, пам'ятними подіями з дитинства і студентських років. Я пишаюся тим, що народився в цьому славному місті".

Читайте також:

Віталій Козловський читав дітям казки

Віталій Козловський сходив на шашлики і позасмагав

Віталій Козловський став татом

Віталій Козловський провідав партнерку по танцях Ксенію Горб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: