Влада Литовченко повернулась в моделі (фото)

Останній день Ukrainian Fashion Week ознаменувався показами п'яти колекцій.

Першою свої роботи представила Тетяна Сосновська, яка позиціонує себе, як дизайнер-скандаліст. У фінальній частині показу на подіумі з'явились телеведуча Марися Горобець, дівчата з гурту "неАнгели", телеведучий Геннадій Вітер, співак Алекс Луна, видавець журналу "Папарацци" Валід Арфуш та Влада Литовченко.

Два человека погибли из-за ДТП
ТСН.ua
Сашко Педан прийшов подивитись колекцію Смоліна
Наступною свою чоловічу колекцію представила Анна Сосновська. Після чого Наталя Соболєва та Людмила Вронська також показали свої роботи. Ці дві дизайнерки відомі тим, що їхні речі полюбляє Філіп Кіркоров. Співак участі у показі не взяв, але побажав дизайнеркам "Приголомшливого показу". Приголомшили Соболєва та Вронська тим, що їхні моделі виїжджали на подіум на велосипедах.
"Я прийшов в кофті від Вронської і Соболєвої, - каже Костя Гнатенко. - Здається, що ці дві жінки йдуть в розріз світовим тенденціям і вдвох роблять свою моду. Вони такі собі українські Соні Рокель, які працюють з трикотажем".

Колекцію чоловічого одягу та окулярів представив Серж Смолін. Подивитись його колекцію прийшов Сашко Ангел-Педан, Олексій Дєвєєв-Церковний, лідер гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин, лідер гурту "ТНМК" Фагот та Фома з гурту "Мандри".

UFW, 7-й день
ТСН.ua
Влада Литовченко вийшла на подіум
"Смолін - красунчик, - каже Сашко Ангел-Педан. - Багато речей з його колекції сподобались, як власне і речі з колекції Wawa Анісімова. Думаю, щось наміряю".    

А от лідер гурту "Мандри" Фома, який був на кількох показах під час тижня моди, зізнався, що залишився під враженням від колекції "Український етно ренесанс".
"Дуже сподобалась колекція Олесі Теліженко та Каті Пшеченко, - каже Фома. - Думаю з Катею ми попрацюємо над нашими сценічними костюмами".

Фото Олени Грози

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: