Як Шуфрич, "Міс Україна-Всесвіт" і Дєвєєв-Церковний в бій ходили

У кінотеатрі "Україна" днями презентували кольоризований фільм "В бой идут одни старики".

Презентація кольорового фільму "В бой идут одни старики"
У Києві презентували кольоризований фільм "В бой идут одни старики"
У Києві презентували кольорозиваний фільм "В бой идут одни старики". Бюджет проекту - півмільйона доларів.  Так, як в Росії і в Україні немає технології і немає досвіду для кольоризації фільмів, тому реставрували картину в США і в Індії. У Індії робилася трудомістка частина, там дешевше. У США робилася високотехнологічна частина. У Індії працювали 150 чоловік, в Голлівуді – 8 художників. 5 продюсерів, окрема компанія займалася звуком. Продюсерська група в Росії і в Україні – 8 чоловік.

"Я думаю відреставрована картина, яка стала кольоровою, буде кращим подарунком ветеранам в день Перемоги - 9 травня, - каже Ігор Лопатенок, режисер колорізації. - А молоде покоління зможе відкрити для себе цей чудовий фільм. Вивчаючи історію фільму, я наткнувся на те, що цю картину Биков хотів зняти в кольорі. Хотів і просив дати йому кольорову плівку, яка лежала на студії Довженко і давалася лише на фільми, затверджені худрадою. А як можна було знімати фільм про війну з піснями і жартами? Худрада не пропустила. І плівку Бикову дали лише чорно-білу. Я вважаю, що нашою роботою ми виконали бажання режисера".

"Кожен з героїв фільму - це наші ветерани, - сказав Олексій Дєвєєв-Церковний, продюсер. - "В бой идут одни старики" -  фільм, на якому я виховувався. І для мене він, як "Іронія долі", яку показують на Новий рік, а "В бой идут одни старики" завжди показують 9 травня".

"Я бачила фільм уривками, думаю, що колір лише додасть родзинки і зацікавить молодь до перегляду",- сказала Анна Філімонова, директор конкурсу "Міс Україна-Всесвіт.

Презентацію відвідали співак Андрій Кравчук, репер LarSon, "Міс Україна-Всесвіт" Крістіна Коц-Готліб, Володимир Бистряков.

Прем'єра фільму у кінотеатрах з 22 червня.

Фото Олексія Шкатова, спеціально для ТСН.ua

Читайте також:

У "Сільський Гламур" Сніжана Єгорова одягла дизайнера Залевського

Влад Яма тепер танцює не для Могилевської, а для іншої співачки

У Києві Світлану Лободу провели на "Євробачення" у Москву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: