Як українські зірки модою рятували тварин

Столичні селебретіз взяли участь у благодійній акції "Мода та Інтелект на захист тварин".

Мері Клер, модна вікторина, Посипайко
Ліля Літковська також прийшла на "Модну вікторину"
Журнал Marie Claire вирішив влаштувати благодійну акцію під назвою "Мода та Інтелект на захист тварин", аби зібрати кошти в фонд молодіжної Ліги Захисту Тварин.

Отож, аби захистити бездомних тварин журнал влаштував "Модну вікторину" у новому лаунж-кафе, яке оснащене інтерактивною системою управління.

В якості учасників вікторини запросили: співачку Ані Лорак, Сакіса Руваса, директора UFW Ірину Данилевську, дизайнерок Вікторію Гресь, Лілю Літковську, телеведучих Марисю Горобець, Василісу Фролову, Дмитра Шепелєва, Дашу Трегубову, Дашу Шаповалову, Олега Собчука та гурт "С.К.А.Й.", співачок Міку Ньютон, Ольгу Полякову. А на роль ведучого запросили Ігоря Посипайка. Саме він ставив зіркам запитання про історію моди, моду та зірок, моду та красу, моду та суспільство. Ігор також зробив свій внесок у благодійну акція. Як він зізнався, гонорар за свою роботу того вечора Посипайко не отримав.

"Я вважаю, що не має значення, як ти збираш кошти (за виключенням аморальності), - сказав Посипайко. - Але якщо це інтелектуальна забава, то це класно. Я був певен, що переможе столик №1, там були гранди моди, але перемогла Вася Фролова зі стилістом Юрою. Вони в останній момент протиставили себе знавцям моди, і виграли. Я, якщо чесно, на більшітсь запитань і сам не правильно не відповів".

Щоп'ятниці протягом місяця буде проводитись "Модна вікторина", і 50% від вирученої суми будуть перечислені у фонд Молодіжної Ліги Захисту Тварин.

Фото Геворка Саакяна, ТСН.ua

Читайте також:

"Пінакотеку" влаштував художник Олександр Ройтбурд

"Зірки проти папараці": No sex only brutal fuck

Жлоб Антін Мухарський видасть "Енциклопедію жлобів"

У Києві "ТіК" відіграв антикризовий концерт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: